Energetičky zahájily nadstavbu prohrou s Plzní

Ženy: HC Plzeň 1929 - HC Energie Karlovy Vary 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)
Karlovarské hokejistky nezvládly první zápas nadstavbové části a podlehli indiánkám 2:5. V utkání sice vstřelily první branku, pak už ale dominovaly hráčky Plzně. Góly Energie vstřelily mladé naděje - šestnáctiletá Petra Rohanová a čtrnáctiletá Dominika Mokrošová. Assistenci si připsala Jana Fričová (na snímku), která si body připisuje pravidelně.
Liga žen 2011/2012 - skupina B, N1, ne 11.12.2011
Plzeň
5:2
2:1, 2:0, 1:1
Branky a nahrávky: 14. Nárožná Andrea, 18. Nárožná Andrea (Bucifalová Veronika), 29. Bucifalová Veronika, 33. Bucifalová Veronika (Vonková Martina), 50. Šmejkalová Markéta (Nárožná Andrea) - 13. Rohanová Petra (Schildhabelová Eva), 59. Mokrošová Dominika (Fričová Jana). Vyloučení: 2:4. Bez využití. V oslabení: 1:1. Nejlepší hráčky utkání: Kulhánková Pavlína - Rohanová Petra. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:2.

Jaroslav Kliment a Křešimír Schildhabel (Trenéři HC Energie):

Utkaní bylo hodně vyrovnané. Na ženský hokej to bylo i dost tvrdý zápas, ale hráčky se s tím vyrovnaly. Utekla nám druhá třetina, kdy soupeř dal dvě branky a my žádnou. Celý zápas jsme měli dost šancí vstřelit víc branek než jen dvě. Chybělo nám štěstí, a možná i smůla v koncovce. Hráčky to nezabalily a odměnou byl gól tří proti pěti plzeňským hráčkám. Teď je reprezentační přestávka, takže máme dost času se připravit na další utkání.