Starší dorostenci otočili duel se Zlínem

St. dorost: HC Energie - PSG Zlín 5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
V pátečním večerním utkání hraném v tréninkové hale porazili starší dorostenci Energie své vrstevníky ze Zlína a podruhé v nadstavbové části naplno bodovali. Po brankově vyrovnaném průběhu rozhodla krátká pasáž ve 35. minutě, kdy energetici během minuty odskočili soupeři na rozdíl dvou branek. Gól a nahrávku zaznamenal Michael Čejka (na snímku).
Extraliga staršího dorostu, II. 5, pá 9.1.2015
Zlín
5:2
1:1, 3:1, 1:0
Branky a nahrávky: 18. Vodička (Janata), 24. Trapl (Čejka), 35. Čejka (Janata), 36. Chodounský (Kufürst), 42. Pastyřík (Kufürst) – 15. Budil, 33. Mikulec (Rezek). Rozhodčí: Zubzanda – Havelec, Fiala. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. Diváci: 36. Střely na branku: 34:23. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2.
Karlovy Vary: Kuchař – Vodička, Kunc, Beer, Pajk, Pátek, Bernáth – Chodounský, Trapl, Svoboda, Čejka, Pastyřík, Horký, Hauzr, Davídek, Prošek, Kufürst, Janata
Zlín: Odložilík – Padrnos, Sirota, Váňa, Kosorin, Procházka, Budil – Fryšara, Strmiska, Peška, Václavek, Krejčiřík, Stiksa, Rezek, Karafiát, Bainar, Kotek, Chytil, Werbik