Extraliga mladšího dorostu, II. 3, ne 6.12.2015
Sparta
3:4sn
1:0, 0:1, 2:2 - 0:0
Branky a nahrávky: 11. Pištěk (Křemen, Ptáček), 46. Klejna, 59. Klejna (Šik, Ptáček) – 34. Bureš (Flídr, Čermák), 45. Arnošt (Čížek, Haš), 50. Vitouch (Dani, Pika), rozh. náj. Čížek. Rozhodčí: Kostourek – Havelec, Schopf. Vyloučení: 7:5, navíc Šťastný (KVA) 10 minut. Využití: 0:1. Diváci: 103. Střely na branku: 47:30. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4.
Karlovy Vary: Kašpar – Cankov, Poizl, Klejna "A", Ptáček, Kořán, Doubek – Pištěk, Šik "C", Křemen, Hudečka, Holub "A", Šťastný, Tamáš, Černý, Maydl, Rozhon.
Sparta: Škorpík – Bureš, Tůma, Mlauf, Mysliveček – Čermák, Pika "A", Gluzman, Vorobjev, Rubeš, Flidr, Dani, Čížek, Prymula, Haš, Havlín "A", Kumpošt, Arnošt "C", Vitouch, Čech.