Dorostenci se rozstříleli na ledě Opavy

SDO: HC Slezan Opava - HC Energie 1:8 (0:3, 1:3, 0:2)
Karlovarští dorostenci odjíždí z východu domů s dalšími třemi body. Na ledě Opavy se rozstříleli a soupeř schytal osmigólový debakl. Během první třetiny se energetikům podařilo vstřelit hned tři branky a ve svižném tempu pokračovali i v následující třetině. Hattrick v tomto utkání zaznamenal karlovarský kanonýr Matěj Kurfürst (na snímku) a dvěma góly a asistencí vynikl v první třetině kapitán mužstva Marek Pastyřík.
Extraliga staršího dorostu, II. 4, so 9.1.2016, Zimní stadion města Opavy
Opava
1:8
0:3, 1:3, 0:2
Branky a nahrávky: 24. Fedor (Hladoník, Cibulka) – 8. Kurfürst (Pastyřík, Vápeník), 14. Pastyřík (Šála, Kunc), 18. Pastyřík (Hoang, Bernáth), 28. Bečka (Klejna, Prošek), 34. Slabý (Prošek), 36. Kurfürst (Hotěk, Tamáš), 46. Kurfürst (Tamáš), 59. Salnikov (Hoang). Rozhodčí: Pavel Mikula – Tomáš Cabák, Vít Hykel. Vyloučení: 1:1.Využití: 0:1. Střely na branku: 21:31. Průběh utkání: 0:3, 1:6, 1:8.
Opava: Mocher – Lelek, Cibulka – Fedor, Pělucha, Blecha, Langer, Hladoník, Döhner, Skalka, Řečinský, Konečný, Adamczyk
Karlovy Vary: Beran (1. Kašpar) – Bernáth, Klejna, Vápeník, Hrůša, Kunc, Přibyl – Tamáš, Šála, Bečka, Salnikov, Slabý, Pastyřík, Prošek, Horký, Hotěk, Hoang, Kurfürst