Starší dorostenci začali nadstavbu výhrou!

SD: Mountfiled HK - HC Energie 1:2p (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Zápas na ledě Hradce začal pro starší dorostence dobře, když se úvodní gól podařilo vstřelit Otakaru Šikovi v závěru druhé třetiny. Mountfield se vrátil do zápasu po začátku třetí třetiny zásluhou Pohla. Utkání dospělo k prodloužení, kde se v přečíslení podařilo Jiřímu Halberštátovi (na snímku) zakončit do odkryté brány, a ubojovat tak druhý bod.
Extraliga staršího dorostu, II. 1, pá 9.12.2016, FORTUNA aréna
Mountfield HK
1:2p
0:0, 0:1, 1:0 - 0:1
Branky a nahrávky: 46. Pohl (Bieniek, Mašín) – 38. Šik (Bernáth), 63. Halberštát (Habr). Rozhodčí: Wagner – Grundler, Svobodová. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Diváci: 54. Střely na branku: 34:23.
Mountfield HK: Kouba – Voňka, Pohl, Lelek, Krištof, Bieniek, Jonáš, Kukla – Šedivý, Sklenář, Mašín, Pažourek "C", Matouš, Síla, Poppel, Jakubec, Vaňát, Hašek, Maršík, Morong
Karlovy Vary: Kašpar – Bernáth, Cankov, Zavřel, Štaif, Přibyl, Ptáček, Kala – Holub, Hudečka, Habr, Černý, Bečka "C", Prošek, Šik, Tlačil, Halberštát, Petrov