Extraliga dorostu, 53., čt 4.3.2004
Slavia
2:2
1:1, 1:0, 0:1
Branky:20. Kachlík (Sklenář, Lang), 38. Lang (Kachlík, Škaloud) - 4. Dudek (Kalousek, Račanský), 44. Smolík. Rozhodčí: Fišer - Nelibová, Quagliato. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1.

Ve velmi důležitém utkání se karlovarští dorostenci ujali vedení již ve čtvrté minutě. Spolupráci Račanského s Kalouskem zakončil Dudek. Domácí tým hrál v nejsilnější možné sestavě a má jediný cíl: skončit po základní části soutěže na prvním místě tabulky. Slavia tedy vrhla všechny síly do útoku, ale obrana Energie, byť často přetížená, dlouho odolávala. Srovnat skóre se však slávistům přece jen podařilo těsně před koncem třetiny. Druhé dějství bylo už vyrovnanější, přesto se Pražané v jeho závěru ujali vedení. Ambice Energie připomněl na začátku třetí třetiny Smolík, kterému dobře nahrál Bauer. Bod ze hřiště soupeře byl v tomto případě zlatý a tým trenérů Bednáře a Bláhy si ho nakonec z Prahy skutečně odvezl.