HC Energie Karlovy Vary

Junioři vezou z Moskvy dva body

MHL: Rudá Armáda - HC Energie 4:5sn (1:1, 1:1, 2:2 - 0:0)
Karlovarští mladíci dokázali oplatit Rudé Armádě sobotní porážku a odvetný duel ovládli po samostatných nájezdech. V duelu bohatém na góly sice ještě těsně před koncem prohrávali, 69 sekund před závěrečnou sirénou ale srovnal krok Matěj Zadražil, který poté dvěma proměněnými nájezdy rozhodl o výhře Karlových Varů. Nyní čekají energetiky čtyři domácí utkání v řadě.
MHL, 36. kolo, po 20.1.2014
Rudá Armáda
Karlovy Vary
4:5sn
1:1, 1:1, 2:2 - 0:0
Branky a nahrávky: 4. Timirjov (Mamin), 22. Timirjov (Ogurcov, Šarov), 41. Blažijevskij (Timirjov, Kuzmenko), 58. Silajev (Podlubošnov, Prochorov) – 1. Vrána (Flek), 39. Beránek (Kohout), 44. Vrána (Harkabus), 59. Zadražil (Troška), rozhodující sam. nájezd Zadražil. Rozhodčí: Děmura – Arzamasov, Rodionov. Vyloučení: 7:2. Využití: 0:1. Diváci: 262. Střely na branku: 27:41. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 4:5.
Rudá Armáda: Treťjak – Voronkov, Ogurcov, Makkajev, Blažijevskij, Beljakov, Vorobjov, Mjačev – Prochorov, Silajev, Podlubošnov – Mamin, Šarov, Timirjov – Karnauchov, Šiksatdarov, Světlakov – Krašeninnikov, Kaštanov, Kuzmenko
Karlovy Vary: Honzík – Dvořák, Troška, Kvapil, Šafář, Horváth, Šimek, Škvor – Flek, Vrána, Vachutka – Harkabus, Gorčík, Zadražil – Beránek, Gríger, Kohout – Táborský, Hroch, Rubeš

Ohlasy trenérů

Tomáš Mariška (HC Energie Karlovy Vary): V dnešním zápase jsme opět podali velmi dobrý výkon. I když jsme po celý zápas dotahovali, tak mužstvo ukázalo velkou bojovnost a čtyřikrát se vrátilo do utkání. Do poslední minuty všichni hráči tvrdě pracovali a šli si za dalšími body. Podařilo se nám tady proměnit dvě power-play, a to také velmi svědčí o charakteru mužstva. Za co jsem rád asi nejvíce jsou velmi dobře zvládnuté závěrečné penalty, kdy se nám podařilo třikrát proměnit, a vydřít tak další bonusový bodík proti vynikajícímu soupeři, který proti nám stál. Mužstvo si dokázalo, že pokud budou všichni hráči pracovat od prvního do posledního střídaní pro tým, tak mohou porazit každého.