Přestřelka juniorů v Kladně šťastnější pro Energii

JUN: Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary 4:5p (1:2, 2:2, 1:0 – 0:1)
Druhý zápas ve dvou dnech čekal na karlovarské juniory, po čtvrtečním prohraném derby v Plzni se energetici pokusili o pomstu na ledě Kladna. Celý zápas byl na góly velice bohatý a až do samého závěru napínavý, Kladno totiž minutu před koncem poslalo utkání do prodloužení. V něm si ale zelenobílí pro sebe urvali druhý bonusový bod a slaví výhru 5:4 v pětiminutové náhlé smrti.
DHL extraliga juniorů, 15. kolo, pá 2.11.2018
Kladno
4:5p
1:2, 2:2, 1:0 - 0:1
Branky a nahrávky: 12. Filip (Volráb, Jelínek), 25. M. Bláha (Hašek), 30. Vorláb (O. Bláha), 60. Jelínek (Volráb) – 5. Holub (Benda), 13. Rozhon (Přibyl, Petrov), 22. Prošek (Jiskra), 40. Jiskra (Přibyl, Klejna), 64. Bernáth (Klejna). Rozhodčí: Vojtěchovský – Doležal, Šimánek. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 110. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5.
Kladno: Jiroušek (Novotný) – Kvapil, Staněk, Volráb, Šmatlák, Zíka, Zich – Šimek, Hašek, Bernat, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Filip, Štrombach, Čermák
Karlovy Vary: Kašpar (Horák) – Bernáth, Klejna, Přibyl, Kořán, Pohanka, Benda, Tureček, Novák – Záruba, Berčík, Prošek, Rozhon, Jiskra, Petrov, Křehlík, Holub, Černý, Křemen