Sešívaná tvrz povolila až v nadstavbě, junioři vezou z Prahy bod

JUN: HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 4:1 (2:0, 1:1, 0:0 – N 0:1)
Karlovarští junioři vyrazili na státní svátek do hlavního města, kde na ně čekala pražská Slavia. Sešívaní kontrolovali skóre zápasu již od samého úvodu, kdy si během první třetiny vypracovali dvougólový náskok a ten již nepustili. Svou prohru 1:4 ale energetici alespoň odčinili úspěšným nadstavbovým prodloužením a vrací se alespoň s jedním bodem.
DHL extraliga juniorů, 18. kolo, so 17.11.2018
Slavia
4:1
2:0, 1:1, 1:0 - N 0:1
Branky a nahrávky: 3. Hasil, 17. Turek (Vlček), 35. Brož, 54. Hradil (Všetečka, Brož) – 28. Petrov (Bernáth), 63. Křehlík (Bernáth). Rozhodčí: Bejček – Špůr, Juránek. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.
Slavia: Vecka – Macek, Antoš, Duda, Steinocher, Čapka, Holý – Brož, Kižlin, Všetečka, Havrda, Křenek, Hradil, Hasil, Vlček, Turek, Labuzík, Janča, Petrák
Karlovy Vary: Kašpar – Bernáth, Klejna, Kořán, Benda, Tureček, Novák, Zavřel – Záruba, Šťastný, Prošek, Rozhon, Jiskra, Petrov, Křehlík, Holub, Hotěk, Černý