HC Energie Karlovy Vary

Věrnostní program

Staňte se členem věrnostního programu HC Energie, nakupujte vstupenky a permanentky na hokej s výhodami, a mějte možnost získat peníze zpět také z každého Vašeho nákupu u desítek obchodníků v Karlových Varech a okolí, a dalších tisíců obchodníků v celé České republice, Evropě i jinde ve světě.

Do věrnostního programu se ZDARMA zaregistrujte vyplněním formuláře nebo přijďte k nám do sekretariátu HC Energie a my Vám s registrací pomůžeme. Registrace je možná pouze pro občany České republiky starší 18 let!

Obdržíte ZDARMA Vaši věrnostní kartu společnosti Lyoness, a okamžitě můžete začít využívat výhody programu, a zároveň tak podpořit Váš hokejový klub v Karlových Varech.

Klub dvakrát za sezónu odmění nejaktivnější členy věrnostního programu zajímavými cenami (např. oficiální klubové suvenýry či volné vstupenky na zápasy). Výherci budou vyhlášeni na kostce při utkání a kontaktováni emailem nebo SMS zprávou ohledně způsobu vyzvednutí ceny.

O programu

  • Registrace je zcela zdarma, rovněž tak získání Cashback Card – Vaší věrnostní karty
  • Nejste ničím zavázáni, pouze jen můžete získávat peníze zpět z Vašich nákupů, které stejně tak jako tak realizujete (potraviny, obuv, léky, tankování, elektronika, hotely a mnoho dalšího)
  • Máte jednu kartu platnou pro všechny partnerské obchodníky, bez omezení odvětví či území
  • Máte k dispozici přehledný detailní Online office pod Vaším osobním přístupem
  • HC Energie je členem nákupního společenství Lyoness/Cashback World – Vaše výhody tedy získáte i nákupem vstupenek či permanentek – na pokladně č. 2!
  • Obchodními partnery jsou nejen kamenné obchody a provozovny, ale také mnoho oblíbených internetových shopů - mall.cz, hervis.cz, booking.com, notino.cz, krasa.cz, hodinky.cz, insportline.cz, a mnoho dalších (před nákupem je nutné se přihlásit do svého Lyoness/Cashback world přístupu a následně přes „Vyhledání obchodníka“ do daného e-shopu vstoupit)
  • Portfolio obchodních partnerů se neustále rozšiřuje, seznam všech obchodních partnerů najdete ZDE
  • Z každého nákupu se Vám vrací peníze zpět na Vaše výplatní konto Lyoness/Cashback World, a po dosažení určité výše jsou Vám z něj peníze zaslány na Váš bankovní účet. Zároveň svými nákupy sbíráte nákupní body Shopping Points. Každý nasbíraný Shopping point Vám přináší atraktivní slevy na mnoho produktů z oblastí móda, životní styl, zábava, sport, děti a rodina, domov a bydlení – a to za nesrovnatelně levnější cenu!

Společnost Lyoness a její věrnostní program funguje již od roku 2003, v současné době je aktivní ve 46 zemích, a na celém světě využívá výhody Lyoness věrnostního systému již více než 4 milionu členů. Přidejte se k nim!

Další informace

Potřebujete s něčím poradit? Něco vysvětlit? Kontaktujte nás! Volejte na číslo 606 501 960 nebo 606 605 205, nebo pište na registrace@hokejkv.cz.

Chcete více informací o nákupním společenství Lyoness? Klikněte na  https://www.myworld.com/cz