HC Energie Karlovy Vary

Navrhněte masku pro Lukáše Mensatora, získejte permanentku do nové arény a pomozte potřebným!

Fascinují Vás hokejoví brankaři a jejich masky a máte i trochu výtvarného nadání? Tak právě pro Vás máme neopakovatelnou příležitost. Navrhněte nový design pro masku Lukáše Mensatora! Reprezentační brankař vybere z Vašich návrhů ten nejpovedenější a ve "Vaší" masce odchytá celý následující extraligový ročník! Po sezoně bude přilba vydražena a výtěžek dán na dobročinné účely. Autor nejlepšího návrhu se může navíc těšit i na permanentku do nové arény a dres podepsaný všemi hráči HC Energie! "Rád bych měl novou masku vyvedenou v klubových barvách a pěkné by byly i nějaké další karlovarské motivy. Moc se těším na Vaše nápady," vzkazuje fanouškům Lukáš Mensator. Technické podrobnosti naleznete uvnitř článku. Přijaté návrhy naleznete ve fotogalerii. Finálové návhry si můžete prohlédnout zde a hlasovat o vítězi můžete v anketě v pravém sloupci této stránky.

Pravidla soutěže

Kdo se může zapojit: Své návrhy může posílat skutečně každý. Nezáleží na technickém provedení návrhu, důležitá je nápaditost, vtip a originalita.
Jak se zapojit do soutěže: Svůj návrh můžete zaslat na email soutez@hokejkv.cz, zasílat můžete své grafické nápady i tradiční formou na adresu HC Energie.

HC Energie Karlovy Vary spol. s r.o.
Zimní stadion
Dolní Kamenná 788
360 05 Karlovy Vary

Jak má návrh vypadat: Vše je na Vaší kreativitě. Nezapomeňte ale, že klubovými barvami jsou zelená, bílá a černá a na masce by se mělo objevit i něco typicky karlovarského!
V jakém formátu mohu posílat své návrhy: Své návrhy můžete zasílat v jakémkoli formátu, který je běžně zobrazitelný na PC. Pokuste se rovněž dodržet rozumnou velikost zaslaného souboru (do cca 1 MB). Samozřejmě přijímáme i návrhy nakreslené či vytištěné na papíru. Abychom Vám trochu usnadnili práci, na konci pravidel naleznete šablonu pro zanesení svého nápadu. Samozřejmě můžete pro grafické zpracování svého nápadu využít i jakoukoli vlastní kresbu.
Kolik mohu zaslat návrhů:
Můžete zaslat libovolný počet návrhů, Vaše šance na výhru se tak zvyšuje.
Co mohu vyhrát: Váš návrh bude v průběhu léta zpracován na novou masku Lukáše Mensatora, který ji bude nosit po celý následující extraligový ročník. Vítěz se může těšit i na permanentku do nové arény a dres HC Energie s podpisy všech hráčů. Výhra bude předána před některým z prvních přípravných utkání v nové areně. Vítěz se tak může těšit i na procházku jejím zázemím a na návštěvu šatny prvního týmu! A nezapomeňte ani na charitativní rozměr - výtěžek z prodeje "Vaší" masky bude věnován na dobročinné účely.
Kde mohu vidět ostatní návrhy: Průběžně budeme došlé návrhy zveřejňovat ve fotogalerii na webu hokejkv.cz.
Co bude s maskou dále: Po sezoně bude maska vydražena na internetové aukci. Výtěžek půjde samozřejmě na dobročinné účely.

Harmonogram soutěže

Kdy mohu zasílat své návrhy: HLASOVÁNÍ BYLO UKONČENO 13. KVĚTNA 2009.
Co se bude dít pak: Následně bude vybrán nejlepší návrh a maska bude zadaná do výroby.
Kdy dojde k předání výhry: Výherce bude o svém vítězství bezprostředně po výběru nejlepšího návrhu informován. K předání výhry dojde v průběhu léta v rámci některého z úvodních přípravných utkání.
Kdy uvídím "svou" masku v akci: Lukáš Mensator odchytá v masce s Vaším vítězným návrhem celou následující sezonu.
Kdy proběhne aukce masky: Po skončení sezony 2009/10 bude včas oznámen termín zahájení internetové aukce. Ta bude probíhat nejméně jeden měsíc.

Využít můžete i tuto šablonu


Zde naleznete šablonu ve větším rozlišení