HC Energie Karlovy Vary

Dacjuk a další hvězdy v lázeňském městě? Lístky na první přípravná utkání jsou v prodeji

Karlovarští hokejisté sice aktuálně mají dovolenou, nicméně již brzy vyjedou k tréninku na ledové ploše. Za necelý měsíc čeká energetiky první přípravné utkání proti Jekatěrinburgu. Vy máte nyní možnost si lístky nejen na tohoto, ovšem také na další atraktivní soupeře z KHL zakoupit. Všechna utkání se sehrají na karlovarském ledě.

Avtomobilist Jekatěrinburg

Datum: 1. srpna, 17:00

Jeden z nejkvalitnějších týmů v Evropě vůbec. Jekatěrinburg patří mezi elitu KHL, každoročně si klade ty nejvyšší cíle a letos je dokonce podpořil příchodem legendárního útočníka Pavla Dacjuka.


VSTUPENKY

HK Sibir Novosibirsk

Datum: 13. srpna, 18:00

Mezi tři tyče nalákal Novosibirsk finského gólmana Harri Säteriho, jenž má zkušenosti z NHL, kde mu dala šanci Florida, jinak byl ještě součástí organizací Detroitu Red Wings a San Jose Sharks. V Sibiru působí také Alexander Loginov, kterého si fanoušci Energie mohou pamatovat z krátkého působení v sezoně 2009/2010.


VSTUPENKY

HK Soči

Datum: 20. srpna, 17:00

Také Soči má ve svých řadách borce, kteří okusili atmosféru nejlepší hokejové ligy světa. Jednadvacet startů, které rozdělil mezi Columbus a Washington, má na kontě Kanaďan Sean Collins. Jeho krajan Morgan Ellis odehrál v National Hockey League tři duely v dresu Montrealu Canadiens.


VSTUPENKY (brzy v prodeji)