HC Energie Karlovy Vary

Letní fotosoutěž s Energií: Vyhrajte originální zážitky či klubový dres

Začátek července neznamená pouze start prázdnin, ale také každoroční letní fotosoutěž s Energií. Karlovarští fanoušci tak na dovolenou kromě opalovacích krémů balí do svých tašek i klubové suvenýry. Už totiž dobře vědí, že za fotografii s nimi mohou vyhrát zajímavé ceny a nejinak tomu bude i letos!

Ať už v zahraničí na pláži, vysoko v horách nebo na chalupě pěkně doma v Česku, tam všude si fanoušci, a nejen ti hokejoví, tradičně užívají letní dovolenou. Když se během těchto zážitků ještě navíc vyfotí s klubovým motivem (ať už starým či novým), mohou se zařadit do soutěže o zajímavé ceny.

Všem fanouškům navíc připomínáme, že svůj sortiment klubových suvenýrů mohou před dovolenou doplnit o nové kousky z našeho fanshopu, který je pro Vás otevřen i během letních měsíců přímo v KV Areně, případně můžete využít i klubového e-shopu.

Vaše fotografie zasílejte od 1.7.2021 až do 29.8.2021 na emailovou adresu kubelka@hokejkv.cz .Následující den, tedy 30.8., budou všechny fotografie zveřejněny na oficiálním facebooku klubu, kde bude odstartováno hlasování, které potrvá do 5.9.2021. Pět fotografií s nejvyšším počtem lajků (reakcí) vyhrává.

A na jaké ceny se letos můžete těšit?

Ceny pro vítěze

1. místo: Hokejový trénink s Filipem Novotným
2. místo: Návštěva extraligového utkání s kompletní prohlídkou zázemí
3. místo: Prohlídka kabiny A-mužstva s výkladem
4. místo: Zápasový (nehraný) dres Martina Rohana s podpisem
5. místo: Klubové triko

Nezapomeňte, že:
- Originální nápad je základ.
- Soutěžit může každý bez omezení věku.
- Každý může zaslat maximálně 3 fotografie od 1.7. do 29.8.2021 (včetně), avšak každý soutěžící může vyhrát pouze jednu cenu.
- Vždy uveďte jméno autora a místo, kde je snímek pořízen.
- Uvést telefon a email, na kterém vás v případě výhry kontaktujeme.