Mládež je stále dobře naladěna

Zřejmě po vzoru karlovarského A-týmu jdou i karlovarští mládežníci. I když je skoro polovina března, na mladých hokejových nadějích není vůbec znát únava, statečně bojují s mnohdy silnějšími soupeři a často i hubenou sestavou. To jasně dokazuje například zápas devátých tříd s Litvínovem, který jistě musel potěšit trenéra deváťáků Václava Eismanna(na snímku). Jak dopadl tento, ale i jiné zápasy se dozvíte ale dále v článku.

Žákovská liga - 9. třída

HC Litvínov - HC Energie K. Vary 2:2 (0:0, 1:0, 1:2)
Branky: Svoboda, Šaling
Asistence: Csamango
Hosté nastoupili k utkání pouze s dvanácti hráči, přesto odehráli velmi dobré utkání. Přestáli úvodní nápor domácích a od 10. minuty první části hry začali pravidelně ohrožovat litvínovskou branku rychlými protiútoky. Severočeši se v zápase dostali dvakrát do vedení, ale karlovarští dokázali na každou jejich branku rychle odpovědět. Konečná dělba bodů byla nakonec spravedlivá.

Žákovská liga - 8. třída

HC Litvínov - HC Energie K. Vary 1:5 (0:2, 0:0, 1:3)
Branky: Petrov 4, Krejsa 1
Asistence:Řezníček 2, Opatrný, Michálek
Hráčům Energie vyšel výborně vstup do utkání a v 10. minutě vedli 2:0. Herní převahu hosté měli i ve druhé třetině, ale obešla se bez branek. Herní uklidnění na hokejky Energetiků se dostavilo až v průběhu posledního dějství zápasu, ve kterém se střelecky prosadili. Střelecky vynikl D. Petrov, jenž zaznamenal čtyři branky.

Západočeský přebor elévů - 5. třída

HC Energie - HC Mar. Lázně/Tachov 10:4 (2:1, 4:1, 4:2)
Branky: Chodounský 3, Bečka a Trapl 2, Nídl, Rozhon, Kubálek
Asistence: Pajk a Vildumetz 2, Bečka, Beer, Chodounský, Václav, Trapl a Smolka
I přes zřetelnou převahu se dlouho nemohli domácí náležitě gólově prosadit. V průběhu 2.třetiny se začali střelecky více prosazovat a Energie tak dosáhla jasné vítězství.