HC Energie Karlovy Vary

Informace ke vstupu na utkání s Mladou Boleslaví

S ohledem na nová vládní nařízení platná od pátku 26. listopadu přinášíme informace pro fanoušky, kteří jsou majiteli permanentek nebo kteří si zakoupili vstupenky na utkání proti Mladé Boleslavi.

Páteční extraligové utkání proti Mladé Boleslavi proběhne v režimu, v jakém proběhly všechny stávající zápasy této sezony. Nejvýraznější a jedinou změnou je tak pouze ta, že na utkání mají povolen vstup pouze osoby po prodělané nemoci Covid-19 v posledních 180 dnech či osoby, které mají dokončené očkování proti této nemoci, nebo se na ně vztahuje některá z výjimek (viz grafika), tedy dle již avizovaných změn platných od 22. listopadu.

Začátek utkání s Mladou Boleslaví je v 17:30, akce je tak zahájena ještě ve starém režimu, kdežto nová vládní opatření vstupují v platnost až v 18:00, přičemž klub akci nemůže v jejím průběhu přerušit.

Jak to bude dál?

Na úterní utkání se Spartou a další domácí utkání HC Energie, která budou odehrána během nouzového stavu, bude umožněn vstup pouze permanentkářům a reklamním partnerům, kteří jsou držiteli sponzorských karet. Vstupenky, které byly zakoupeny na utkání se Spartou, zůstávají v platnosti, s ohledem na jejich minimální prodané množství.

S ohledem na aktuální vývoj situace sledujte prosím i nadále pozorně náš klubový web a sociální sítě, na kterých Vás budeme o nejdůležitějších změnách informovat.