HC Energie Karlovy Vary

V polovině června začíná výměna permanentek na novou sezónu

HC Energie K. Vary zahajuje úterkem 14. června výměnu permanentních vstupenek k sezení na nadcházející sezonu 2005 / 2006. Majitelé loňských permanentních vstupenek k sezení si mohou zajistit “svá” místa až do pátku 1. července, kdy rezervace míst končí. Samotná výměna bude probíhat ve všední dny od 14,00 do 17,00 v kanceláři sekretáře klubu p. Holého.
Po loňské úpravě cen vstupného, kdy se zvyšovalo DPH, letos cenový posun nenastal. “Zůstali jsme na cenách 3400, 3200, 2700 a 1200 korun za permanentky k sezení a 1200,-Kč ke stání,” řekl k cenám permanentních vstupenek sekretář klubu Jiří Holý. “Bohužel, některé naše fanoušky trochu posmutníme tím, že došlo k reorganizaci míst k sezení na severní tribuně A, kdy jsme museli přeskupit místa k sezení pro generálního partnera klubu Sokolovskou uhelnou a všechny hlavní sponzory,” vysvětluje Jiří Holý změnu na místech k sezení, která se dotkne 22 fanoušků. “Ale abych nemluvil jen o negativních věcech, na severní tribuně B přibude cca. 25 nových míst a dalších 2x75 míst u mantinelu vedle trestné lavice,” vysvětluje sekretář klubu kde budou vybudována nová místa k sezení. “Myslím si, že nová místa u mantinelu budou velice atraktivní a že o ně bude zájem,” dodává Jiří Holý s tím, že prodej permanentek na tato nová místa bude zahájen na konci července.

Předprodej permanentek ke stání bude probíhat kromě zimního stadionu v Hockey Shopu (pondělí až pátek od 15 do 18 hodin) tradičně v Museu Becherovky na tř. T.G. Masaryka a to denně do 17. hodiny. Hromadné objednávky pak mohou zájemci posílat na klubovou adresu HC Energie K. Vary, ZS Dolní Kamenná 788, 360 05 Karlovy Vary.