HC Energie Karlovy Vary

V úterý soutěžíme nejen se Spinning Clubem Imperial

V úterý se letos podruhé rozduní mantinely karlovarského zimáčku při extraligovém boji domácích energetiků. Doprovod utkání se Zlínem učiní i obvyklé přestávkové soutěže. Po první dvacetiminutce na vylosované fanoušky čeká souboj o ceny od Spinning Clubu a Fitness Centra Imperial, po druhé je na programu tradiční Reebok pauza. Nezapomeňte si také zatipovat u promoteamu Hitrádia Dragon. Do svého finiše se řítí i soutěž o "Místo na střídačce". Hvězdy utkání se mouhou opět těšit na ceny od společností Thun - Karlovarský porcelán a Jan Becher - Karlovarská Becherovka.

Hrajeme o ceny od Spinning Clubu a Fitness Centra Imperial

Úterní první přestávka bude plně v režii soutěže s fanouškům HC Energie dobře známým Spinning Clubem a Fitness Centrem Imperial. Tradiční tři vítězové permanentek na vstup do oblíbeného centra všech sportovců si tentokrát budou moci zahrát i o pěkné ceny, které rozhodně ocení každý cyklista!

Předveďte se v REEBOK pauze!

Značka REEBOK pro Vás pro extraligovou sezonu 2008/09 připravila zcela unikátní přestávkový program. Vždy o druhé přestávce soutěžního utkání pozveme na ledovou plochu dva vylosované diváky, kteří ukážou světu svůj sportovní talent ve sledgehokejovém slalomu. Soutěžící se mohou těšit na hodnotné ceny v barvách značky REEBOK. Ve hře budou sportovní tašky, ručníky, čepice, kšiltovky a pro soutěžící slečny a paní i dámský sportovní set! Podrobnosti o soutěži. Fotografie z předchozích kol.

Tipněte přesný počet diváků na stadionu a usedněnte na STŘÍDAČKU HC ENERGIE

Po velkém úspěchu z minulého extraligového ročníku přichází hlavní partner extraligy, společnost Telefónica O2 Czech Republic, s pokračováním soutěže MÍSTO NA STŘÍDAČCE. Od 13. listopadu do 13. ledna můžete před každým domácím zápasem tipovat přesný počet fanoušků, který dorazí na daný duel. Pokud budete mít správný odhad a budete mít štěstí i při losování, můžete se těšit na plazmovou televizi včetně služby O2 TV na jeden rok zdarma. Navíc si užijete jedno utkání přímo na lavičce HC Energie! Fotografie z loňského ročníku vyvrcholení soutěže a rozhovor s vítězem naleznete zde. Podrobnosti o soutěži přinášíme uvnitř článku, veškeré další podrobnosti včetně pravidel neleznete na www.o2hokej.cz.

Tipujte s Dragonem!

Tipujete rádi na sportovní výsledky? Potom zpozorněte! HC Energie ve spolupráci s Hitrádiem Dragon vyhlašuje na každý domácí zápas karlovarských hokejistů tipovací soutěž. Stačí u promo teamu Hitrádia Dragon před hlavním vchodem na stadion vyplnit anketní lístek a pokud bude Váš tip správný a budete mít i trochu štěstí při losování, máte u nás schovány dvě vstupenky na následující utkání HC Energie a další dárky od Hitrádia Dragon.

Líbily se Vám BudvarBaby? Můžete je do Karlových Varů vrátit!

Stačí k tomu málo. Zaregistrujte se na serveru BudvarBaby a vyhrajte pro Karlovy Vary druhou návštěvu sličných děvčat v barvách Budvaru. A když budete mít i trochu štěstí, můžete pozvat vybranou dívku na večeři.

MF Dnes vyhlásí dvě hvězdy utkání

Novinkou pro celou extraligovou sezonu 2008/09 je také vyhodnocování nejlepších hráčů každého utkání. Reportér MF Dnes vybere dvě největší hvězdy večera (z každého týmu jeden hráč), které budou bezprostředně po utkání dekorováni pěknými cenami. Tentokrát se nejlepší hráči utkání mohou těšit na porcelánovou soupravu od společnosti THUN - Karlovarský porcelán.

Hokejista, který bude během sezony nejčastěji oceněn jako nejlepší hráč utkání, bude na závěrečném Galavečeru extraligy vyhlášen nejlepším hokejistou sezony.

Vlastníte permanentku na novou sezónu? Užijte si výhod u našich partnerů!

Vlastnit permanentní vstupenku na extraligovou sezónu 2008/09 neznamená jen výhodné vstupné na všechna domácí utkání úřadujících vicemistrů v základní části. HC Energie pro Vás připravila celou řadu výhod a překvapení. Jednou z nich je i možnost výhodného nákupu zboží a služeb u našich partnerů. Než půjdete nakupovat, nezapomeňte se podívat na stále aktualizovaný a rozšiřovaný seznam firem, které Vám oproti předložení platné sezónní vstupenky nabídnou jedinečné ceny. Pak už jenom stačí vzít svou permanentku a vyrazit na nákupy!

Nově si můžete užít 10% slevu na veškerý sortiment v karlovarské pobočce klenotnictví PRIMOSSA.

AKTUÁLNÍ SEZNAM PARTNERŮ A PODMÍNKY

Související články