HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Michal Mikeska

Michal Mikeska  |  Ptejte se  |  Fanoušci

Ptejte se zkušeného útočníka Michala Mikesky, který v Energii hostuje z Českých Budějovic.

Redakce si vyhrazuje právo mazat příspěvky vulgární, urážlivé či jinak nevhodné.

Týnka (HCE)
13.11.2011, 14:30
Dovol mi ještě jednu otázku :) Chtěl by sis ještě zahrát v reprezentaci?? :) Díky, Týnka

Odpověď:
Kdo by nechtěl, ale to bohužel nezáleží na tom, jestli hráč chce nebo ne. Roky běží a tohle pro mě není úplně aktuální.

Díky všem za otázky
Sejček (kope******************* - Davos|Petr Sýkora)
10.11.2011, 21:28
Ahoj Míšo, chtěla bych se zeptat, jestli máš nějakou nejlepší fanynku? já ti strašně fandím a chtěla bych být taky tvojí nejlepší fanynkou, strašně tě žeru :P :)

Odpověď:
Jednu nejlepší fanynku mám. Bydlí v Loukách. Ona sama ví, že je moje nejlepší fanynka.
feri 17 (sockolov)
9.11.2011, 17:58
Ahoj ,chci se zeptat jaký si měl znamky na základni škole a co si studoval po ukončení zš? A na kterého trenera nejvíc vzpomináš?

Odpověď:
To je hezká otázka. Na takovou jsem ještě nikdy neodpovídal, takže tady, Lukáši. Zpátky k otázce. Na základní škole to šlo, to ještě nebyla puberta. Takže tam bylo vyznamenání. Po základní škole jsem šel na gymnázium, kde jsem zůstal pouze rok, protože to bylo s hokejem dohromady docela náročné. Pak jsem přešel na střední průmyslovou školu, kterou jsem udělal. Mám dva oblíbené trenéry. Miloš Říha je jednička a dvojka je trenér z Ufy, starší Rus, který byl typově úplně jiný než Říha, ale byl taky dobrý.
Michaela Somm. (Chodov|Energie)
9.11.2011, 16:06
Ahoj.....Jsem moc ráda,že si k nám přišel a myslím si,že Ty a Dušan jste jeden z hlavních faktorů odlepení ode dna :-) .Moje kamarádka tě úplně zbožňuje a když jsem jí řekla,že jdeš k nám na pomoc málem se zbláznila :-D .Energii fandím teprve 4 roky a hrozně moc mi přirostla k srdci.Když není hokej 14 dní říkám,že mám absťák :-D.Co vůbec říkáš na fanoušky KV?Přeji Ti a vůbec celému A-týmu hodně štěstí a buďte si jistí,že my jako fanoušci nikdy nezklameme!Ahoj Míša

Odpověď:
Děkuji za komplimenty, kamarádku pozdravuji. Odlepení ode dna ještě není úplné, pořád se plácáme okolo konce pořadí. Budeme dělat co bude v našich silách.
Danča
9.11.2011, 08:05
Ahoj Michale, co ty a vaření? Jak si na tom? A sleduješ pořad Ano,šéfe? Pokud ano, jak se ti líbí?
Díky za odpověď a přeji hodně úspěchů!

Odpověď:
Díky. Vaření mám rád, jsem do tohoto sportu nadšený. Pořad Ano, Šéfe! sleduji už jen kvůli tomu, že manažerské schopnosti a to, jak to pan Pohlreich dělá z něj dělá neoblíbeného, což je mi hodně blízké. Myslím tím styl, jak to dělá, nebere si sevítky a říká věci tak, jak jsou a jak by měly být. Pořad se mi líbí a vařím velice rád.
Filip Mikulášek (fili******************** - HC Energie Karlovy Vary)
8.11.2011, 20:40
Ahoj Michale. Prvně Tě vítám v dresu HCE, jsem moc rád, že si se vydal západně. Chci se Tě zeptat, jak se Ti líbí v novém týmu, jaká je parta v kabině, atd.? Myslím, že musíte teď mít ohromnou srandu. Jak tebe, tak i D. Salfického jsem vždy považoval za srandisty a těšil se na každý TV rozhovor s Vámi. Také jsem se chtěl zeptat, zda by sis dokázal představit konec kariéry v zeleném dresu? Děkuji za vyčerpávající odpovědi a přeji hodně štěstí :-) ;-)
P.S. My tu ligu stejně vyhrajem, HEJ!

Odpověď:
Přesně tak! S P.S. souhlasím. :-) Děkuju za přivítání. V týmu se mi líbí, parta v pohodě. Překvapilo mě, že na to, kde Vary v tabulce byly, když jsem přicházel, byla kabina docela v klidu. Žádná temnota, což je pozitivní. Dušan je borec. Je obrovsky pozitvní, takže paráda.
lukáš (k.vary)
8.11.2011, 19:40
jaká je vaše přezdívka??

Odpověď:
To je jasné. Mikeš.
Tereza (Baky************* - České Budějovice)
8.11.2011, 13:16
Ahoj Míšo, chtěla bych se zeptat, jestli máš v plánu po této sezoně skončit s hokejem celkově, nebo by si chtěl dál působit v Kv ( Popřípadě v jiném týmu.) Díky a ať se daří :-)

Odpověď:
Díky. Nemám v plánu končit. Kde budu hrát dál, to se uvidí.
Dejf
8.11.2011, 12:38
Ceho by chtel jeste Michal Mikeska dosahnout?

Odpověď:
Chtěl bych ještě jednou vyhrát titul. Letos to je reálné, ale nebude to úplně nejjednodušší. Chtěl bych ještě pár sezón hrát a taky něco vyhrát, o tom to je.
Honza
8.11.2011, 00:07
Ahoj, vyhovuje ti,že je v týmu KV i Petr Gřegořek? Určitě se dobře znáte. Také musel odejít z ČB.

Odpověď:
Petr je fajn, mám ho rád, skvělý a inteligentní hokejista. Taky musel odejít, všichni víme proč. Vždycky když přijde někdo nový, tak je rád, že okolo sebe někoho zná.
Další stránky
1234>>