HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Karel Mlejnek

Karel Mlejnek  |  Ptejte se  |  Fanoušci

Vzhledem k rostoucímu počtu příspěvků útočících na osobu trenéra nebo hráče A-týmu se klub 5. října 2014 rozhodl pozastavit rubriku „Otázky na trenéra“ tak, aby trenér Karel Mlejnek i samotní hráči měli potřebný klid pro svou práci. Děkujeme za pochopení.

Fanda (Ostr**)
4.10.2014, 00:33
Dobrý večer trenére,
ačkoli jsem dnes viděl jen dvě třetiny mam dotaz na přesilové hry. Naše přesilovky jsou tragické, jen se Spartou jsme je dokázali proměnit, jinak se nedaří. Proč jste třeba dnes při některé přesilovce nezkusil jiné hráče? Asi by se měli přesilovky hrát hodně přes obránce, proč nezkusíte dát některého z útočníků ( pravaků ) na střelu, když mezi obranci nejsou praváci?
Děkuji za odpověť a ať se daří

Odpověď:
Dobrý den, o tragičnosti přesilových her bych nemluvil. Ale o tom, že se nám nedaří podle představ už ano. Jak jste si všiml k určité obměně oproti prvnímu kolu došlo. Bohužel náš kádr má 3 útočníky praváky a 2 z nich přesilovou hru hrají. Na přesilových hrách pracujeme denně. Dík za přání. K. Mlejnek
Honza (HCE)
3.10.2014, 17:03
Proč chytá Závorka ? Habal chytal mnohem líp.Sice poslední 2 Závorkovo zápasy ušli ale stejně to nechápu.Jenom kvůli tomu že Habal v Boleslvavi pustil 3 goly které patřili obraně ? Nechápu

Odpověď:
Na rozdíl od Vás, Vás slušně pozdravím, tedy dobrý den, Vaše hodnocení je velmi subjektivní. Nechápu! K. Mlejnek
K.Vávra (K.Vary)
1.10.2014, 11:37
Dobrý den,správné řešení na špatné výkony rozhodčích jste předveli v Liberci a to je výhra a nervy na uzdě u hráčů ,protože kritiku a emoce chlapci v pruhovaném umí řádně ocenit. Když čtyři páni nedokážou často určit (chápu,že hokej je velmi rychlá hra) kdo udělal nedovolený zákrok,tak to není ani o úmyslu,ale o kvalitě sudích pískat extraligu.
Mám jako poměrně nestranný divák někdy pocit,že když nás neporazí soupeř,tak se něco musí najít. Pan GM by asi co nejdříve měl zajít do příslušných dveří dané komise a pořádně s dveřmi prásknout. Uznané stížnosti mě začínají připadat jako kontraproduktivní.
P.R.Duda má nálepku jakou má (každý máme nějakou)a tom,že je výborný hráč a hokejový srdcař já nepochybuji. V Energii je,aby předváděl sportovní výkony.V utkání se Slávií přišel první zákrok u mantinelu na našeho hráče a rozhodčí kapitánovi vysvětlil dle jejich komunikace na ledě,že je vše v pořádku.Zákrok na konci utkání byl uplně zbytečný,ale předcházela mu také řada provokací hráčů Slávie a výsledek se dostavil.Trest a stopka na pět utkání je pro člověka,který celé utkání viděl (členové komise snad také)nepochopitelný. Řeči o tom,že mu to nasčítali i z předchozí doby jsou velmi zavádějící.
Velmi se mě líbí nasazení,bojovnost,důraz,neufňukanost, ale už i hokejový kumšt mladých hráčů. Nebojíte se už dnes s nadsázkou,že v létě 2015 budete muset doplnit tým o deset nových mladých hráčů?Odpověď:
Dobrý den, s Vaším hodnocením se téměř ztotožňuji. Přiznám se, že takhle daleko, jak se zmiňujete nekoukám. S pozdravem K. Mlejnek
Aleš Kučera (Sokolov)
1.10.2014, 10:07
Dobrý den. Na internetu se objevují články okolo Zlínského hokeje, že se chystají změny v týmu a je poptávka po několika hráčích. Neuvažujete o nějakém trejdu, nebo hostování ? Není ohrožena pozice Standy Balána , který je zde na hostování právě ze zlína ? Díky odpověď

AK

Odpověď:
Dobrý den, nejsem zodpovědný za úsek sportovního manažera. Nemám informace o tom, že by zlínský klub náš oslovil v otázce trejdů. Pozice S. Balána si myslím, že ohrožená není. Má platné hostování do konce sezóny. K. Mlejnek
Milan (Vary)
1.10.2014, 09:57
Dobrý den Karle

V první řadě bych chtěl pogratulovat k nedělní výhře nad Slávií a Libercem. Nedělní vítězství bylo opravdu vydřené a na hráčích bylo vidět jak kvůli výsledku "padají na hubu". Včerejší utkání bylo taky velice povedené , pro oko Karlovarského fandy opravdu líbezný pohled na trápící se střelce Liberce , kteří ztroskotali na Závorkovi , nebo na včera vynikající obraně , která včera velice Tomášovi pomohla. Chtěl bych vypíchnout jedno jméno. To je Jan Tomeček .. , chtěl bych se zeptat ? Jak vidíte jeho pozici v týmu ? Podle mě od 3tího kola kola neskutečně narostl a je z něho spolehlivý bek , který padá do střel , nebojí se hrát do těla a v posledních zápasech být i produktivní..

Karle chtěl bych vám poděkovat za uplynulou snahu něco s týmem udělat. Výsledek jde myslím vidět a perspektiva do budoucna je obrovská ! V týmu máme několik hráčů na kterých by se dalo v příštích letech stavět.
Přeju ať se daří i v dalších zápasech i v osobním životě :)

Odpověď:
Dobrý den, J. Tomeček přišel do K. Varů, když začal navštěvovat 8.třídu ZŠ. Přišel na moje doporučení. Tím byl velmi usnadněn příchod i jeho o 4 roky mladšího bratra do K. Varů. Proč je v sestavě? Hraje spolehlivě (na to jaké má zkušenosti), jednoduše, tvrdě a poctivě pracuje. Když to bude plnit nadále poroste. Děkuji Vám za přání. Přeju hodně štěstí v osobním i profesním životě. S pozdravem K. Mlejnek
Josef Doubek (dub1*********** - karlovy vary)
30.9.2014, 13:13
Ahoj Kájo,Nic se nedějě...Rozhodčí stejně po Vás půjdou,tak jak jdou a Ty sám víš jak na to..Dubové..

Odpověď:
Dobrý den, no kdybych to věděl, bylo by to fajn... . K. Mlejnek
Pavel Kot (pave************** - Chodov)
28.9.2014, 21:41
Dobrý večer trenére. Minule jste psal, že mohu své postřehy psát tak se dnes o pár podělím. Pokud se vrátím k těm starším, tak jedna ze dvou malých změn v kádru proběhla v dnešním utkání a i když nevím z jakého důvodu jste jí provedl, mě osobně se líbila a psal jsem o ní minule. Další postřeh asi rovněž koresponduje s vaším pohledem, protože alespoň tak jsem pochopil vaše slova po utkání v MB. Výkon na jejich hřišti byl prostě špatný a já osobně jsem to přičítal jakési svázanosti hráčů asi z té nelichotivé bilance proti MB. Myslím, že to prostě bylo psychické a zde je asi ještě prostor pro práci velký. Byl to prostě bojácný a ustrašený výkon bez náboje ze strany vašich hráčů a tímto způsobem se vyhrávat nedá. Dnešní výkon byl opět na zcela jiné úrovni nasazení a asi i sebedůvěry. I po vyhraném utkání však musím napsat, že brankář číslo jedna ve vašem týmu nosí na zádech číslo 51 a dnešní utkání to podle mého, jenom potvrdilo. Možná by Tomášovi pomohlo si odpočinout psychicky tím, že by si zachytal v Sokolově. Podle našeho názoru je, ale prostě jedničkou Láďa. Postřehů by bylo více, ale to už bych skoro spamoval tak už se jenom 2x zeptám.
První dotaz je právě na brankáře. Láďa Habl žádnou chybu v Bolce neudělal. Co vás tedy v utkání proti Slávii vedlo ke změně na postu brankářů ???
No a druhý je trochu netypický. Co říkáte na kvalitu ledu a mantinelů v KV Areně ??? Je opravdu tak hrozný jak to z hlediště vypadá ??? Pokud ano budete se pokoušet jako klub to nějak řešit ???
S pozdravem Pavel Kot

Odpověď:
Dobrý den, respektuji Váš pohled, který je "zvenčí". S naším se ve všem neshoduje. Vždy pečlivě celý trenérský "triumvirát" zvažujeme sestavu. Stejně jako jsme po utkání v Plzni zvažovali post brankáře na další domácí utkání, tak stejně tak jsme řešili post po utkání v Boleslavi. Více Vám odpovídat nebudu, to patří do kabiny. Kvalitu ledu a mantinelů stále probíráme s vedením arény. Víme, že neoplývá vysokou kvalitou. S pozdravem K. Mlejnek
kuba
28.9.2014, 19:08
Dobrý den, dneska bojovný a kvalitní výkon.... jedna otázka. Proč nehrál Juris Štals?

Odpověď:
Dobrý den, díky. Juris má silně pohmožděné zápěstí. K. Mlejnek
Pat (HCE)
28.9.2014, 00:14
Dobrý den,

Jednáte o příchodu Vojty Poláka? Nebo máte o něj zájem?

Díky za odpověd

Odpověď:
Dobrý den, o příchodu V. Poláka nejednáme. K. Mlejnek
Marek (K. Vary)
25.9.2014, 22:52
dobrý den trenére, v současné době se poměrně hodně skloňuje v médiích jedno jméno - Jiří Sekáč. S velkou pravděpodobností bude letos ve 22 letech hrát NHL. Je to místní rodák (Aš) a v mládežnickém věku působil v Baníku Sokolov. Překvapilo mne, že ač kluk z tohoto kraje, tak vůbec neprošel K. Vary, a ze Sokolova putoval rovnou na Kladno. Chtěl bych se zeptat, vybavujete si ho? A myslíte že tenkrát někdo zaspal a nechal si utéci takového hráče, nebo prostě tenkrát ještě nevybočoval z průměru? Nebo proč neprošel týmem K. Varů? Pokud by ovšem nevyčníval, asi by nešel rovnou ze Sokolova na Kladno a poté nehrál na MS 18, MS 20 a MS dospělích. Děkuji za odpověď a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.

Odpověď:
Dobrý den, J. Sekáč byl téměř jako hokejové dvojče s J. Flekem,tzn.že si ho pamatuji velmi dobře. Pokud si dobře vzpomínám u nás byl cca.polovinu sezóny, jestli mě paměť nemate v jeho 6.třídě. Co se stalo, že odešel do Sokolova si nepamatuji. Díky za přání. K. Mlejnek
Další stránky
123456>>