HC Energie Karlovy Vary

Ptejte se - Trenéři HC Energie Karlovy Vary

Trenéři HC Energie Karlovy Vary  |  Ptejte se  |  FanoušciNa Vaše otázky budou průběžně odpovídat trenéři "A" mužstva HC Energie Karlovy Vary.

Pavel Vollin
10.2.2010, 20:00
Chci se jen zeptat, otázky padají a jen ty odpovědi chybí.To se nenajde někdo slušný kdo na otazku odpoví? Když jsem byl malý, tak mi říkali zeptej se a bude ti odpovězeno. Tak jen doufám, že to stále ještě platí nebo se mýlím? Děkuji Pavel Vollin

Odpověď:
Dobrý den, chtěl bych pozdravit všechny fanoušky HC Energie. Omlouvám se všem, kteří vkládájí své dotazy na náš web a do dnešního dne se nedočkali odpovědí. Zároveň bych chtěl fanouškům poděkovat za podporu ať už se daří či nikoliv. Určitě nám není lhostejný názor fanoušků, nechci se vymlouvat na časové zaneprázdnění, ale věřte, že s kolegou Baďoučkem tady travíme celé dny přípravou a rozbory. Slibuji však, že se budu snažit odpovídat pravidelně a častěji. Pokusím se vráti k některým dotazům, ale jelikož se některé dotazy opakují, nebudu odpovídat na všechny.
Eva Slavíková
9.2.2010, 09:27
Pane trenér, když jste nastupoval do Varů, tak jste tvtrdil, že chcete, aby Energie hrála hokej, který zdobil mistra.Tak proč je nutíte hrát něco, co jim nesedí. A ještě ,zápas s budějkama jste prokoučoval v závěru 3 třetiny.....

Odpověď:
Vážená Evo Slavíková, bohužel Vám musím dát za pravdu, že všichni v této sezoně zůstáváme hodně dlužni, ať už výsledkově nebo výkony. Věřte , že hráčům ani vedení to není lhostejné a snažíme se dělat maximum pro zvrácení naší nelichotivé situace. Nemyslím si, že hráče nutíme hrát něco co jim nesedí, po našem nástupu jsem se snažil vrátit k tomu co karlovarský hokej tolik zdobilo bohužel bezvýsledně. Po našem nástupu jsme zkoušeli hrát aktivně forčekink poté naopak maximální defenzívu všech hráčů, ale dlouhodobější výsledky to nepřineslo. Nedokázali jsme udělat vítěznou sérii, která by nás dostala do vyšších pater tabulky. Po vítězství nad Ml. Boleslav ve 43. kole kdy jsme se vyhoupli na sedmou příčku jsem věřil vzestup týmu a v to, že dokážeme udělat desítku. Bohužel série porážek nás poslala do Play-out. Umím přijmout kritiku, ale na Váš argument, že jsem prokoučoval vedení 3:1 s Č. Budějovicemi Vám odpovím asi takto, gól na 3:2 jsme dostali z brankoviště, kde byli naši tři hráči. Gól na 3:3 jsme dostali po ztrátě jasného puku a opět po následném nepokrytí hráče v brankovišti. A tak se ptám je to chyba systému? Měli být na ledě jiní hráči? Určitě za dobu našeho působení jsme udělali několik chyb, dělají je hráči i trenéři, ale nemyslím si, že by to byl případ utkání s Budějovicemi.Myslím si, že nejvíce nás srážejí hrubé individuální chyby v obranné fázi.
Daniela Málková
8.2.2010, 16:42
Hezký den,
mrzí mě,že nikdo na dotazy a reakce tak dlouho neodpovídá. Nepřijde mi to vůči nám fér,ale je to věcí svědomí.
K hokeji : Můžeme skučet jak chceme,nic nenaděláme. Kluci to maj v hlavách přehozený na jasnou lajnu - dostanu gól = prohraju. Nic s tím nejsou schopný udělat. Nikdo. Ztráceli zápas za zápasem a teď je to jen zoufalství, jejich i naše. Nezbývá než se zase zeptat tak jak jsem se ptala na podzim pana Palečka,copak asi ti naši zlatí hoši dělali v létě. No, to je taky jenom o svědomí. Myslím,že všichni víme,že Venera byl a stále je Pan Trenér (vidíme Zlín,stejná hra,bojovnost a nasazení,jaké jsme za něj mívali i my).Paleček potažmo všichni jen těžili z jeho práce a letos už to prostě setrvačností dál nešlo-nechci panu Palečkovi křivdit,ale výrazných změn k lepšímu jsem si nevšimla, ale prokoučovanejch zápasů ...... no taky věc svědomí. A hlavně ne obecná pravda,ale jenom můj názor.
Chce to prostě stále makat. Na Palečkovu obranu nutno říct ,že
" MISTRŮM" se to blbě říká a když to vlastně stačilo loni taky, tak je přece nebude honit - zase věc svědomí. Všichni víme a viděli jsme, že nejlepší hokej Vary hrály 2007-8. Setrvačností doběhli další rok na titul a dál už nebylo nic, protože bez fyzičky, kázně, důslednosti a chuti bojovat , jen s pocitem mistra v hlavě se moc hokej dělat nedá. Zajímalo by mě na čí straně se asi teď ozývá svědomí. Prostě hokej je práce jako každá jiná,když ji flákáš nic ti nenese (jestli jo pak je to taky věc svědomí), a když tě nebaví(nebo ti nejde) musíš si najít holt nějakej jinej job. Říká se tomu nabrat čerstvý vítr. A tak nám ten větřík napřed odvál pár hráčů ( to rozhodně není věcí mého svědomí) a trenéra,aby zas přivál nové čerstvé síly. A že je pan Hynek mnohem talentovanějším koučem,je na ledě taky znát,zas ale je to jenom můj názor. No když se do sezóny nešlape a nesbíraj se body už od prvního zápasu, tak to na velkej úspěch prostě nevypadá.
A pro všechny je pak otázkou svědomí, proč je ten hokej přestal bavit.
Za fanoušky to asi klidně můžu říct, když se nehraje hokej, tak není na co se dívat.
A z tutovýho vyhřátýho místa s pivkem za 30 a baštou za 100 co se smí ve stoje sníst na chodbě plastovým příborem pro fanoušky lákadlo neuděláte.
No nezbejvá než Vám pane Hynku i klukům držet palce. Teď už se s tím nedá nic dělat, nebudeme si namlouvat že jo, psychika je zkrátka potvora a já bych si a myslím za všechny fanoušky přála abychom se do tý I. ligy jen tak nedostali. A taky bych už ráda neslyšela ty pitomý řeči co se pořád vedou, že je to tam kde to bylo, takzvanej „varskej standard“,na kterej jsme 10 let zvyklí. Protože si nemyslím,že je to pravda. Včerejší zápas hráli kluci pěkně, hráli hokej a BYLO se na co dívat .
To nevadí,že se to nepovedlo,vadí mnohem víc hodit ručník na led ještě než se vhazuje.
A tak mám jedno veliký přání pane trenére,moc bych si přála vidět před tím nevyhnutelným " play-outem" zas jeden pěknej zápas, takovej s dušičkou :-), "venerovskej .-)", to abych věděla,že se příští rok na Vás kluci můžu zase těšit, že to zvládnete a budete ve formě a že se to jenom letos nepovedlo :-) tak jak jsme chtěli
Držím palce :-)

Odpověď:
Vážená Danielo Málková, děkujeme za podporu i v dobách, kdy se nedaří. Věřím, že Vám splníme to přání vidět ještě jednou dobrej hokej.
Pavel Vollin
8.2.2010, 06:48
Vážení trenéři pane Hynku a pane Baďoučku.
Jsem dlouholetým fanouškem ENERGIE, ale to co se teď dá vidět na ledě jsem už dlouho neviděl. Pochopím, že se nedá hrát na sto procent celou sezónu, ale jako mistři extraligy by jste měli předvádět jiný hokej. Za vstupné co se platí, by měli fanoušci vidět jinou hru, než co je k vidění. Kde jsou chyby musíte vidět vy a něco s tím dělat. Marně hledám ve hře tu zarputilost co zdobila hru dříve. Vím, že vše neovlivníte a spousta je na hráčích, ale i s tím se dá ledacos dělat. Jsem zaměstnancem Sokolovské uhelné a tudíž dělám i na platy pro Vás všechny, ale výkonost není vidět a já bych za takovouhle odvedenou práci, měl asi o dost menší plat. Vy máte vše jisté a nic Vás nenutí k lepšímu výkonu na ledě i mimo něj. Ano byli jsme mistři, byli oslavy, podpisy a vítězná gesta a teď se krčíte na chvostu tabulky se strachem jak to dopadne v play out, protože na Brno neumíme zahrát a tak to vidím na baráž. Snad by to tak bylo i lepší,aby si uvědomili hráči co dokázali. Historie totiž nezná připad, kdy mistr ligy hraje o udržení v nejvyšší soutěži. Je to ostuda a fanoušci za podporu co předvádějí si toto nezaslouží. Jen doufám, že odepíšete Děkuji za Váš velmi drahý čas. Pavel Vollin

Odpověď:
Vážený pane Volíne, omlouvám se za mou pozdní odpověď. Souhlasím s Vámi v řadě Vašich argumentů a pevně věřím, že dokážeme v Play-out zmobilizovat všechny síly a důstojně dohrát sezonu. Nelze stručně odpovědět proč tato sezona je opakem té loňské, to není na několik vět, ale na hlubokou analýzu, ale souhlasím, že divák chce hlavně vidět nasazení, bojovnost a zarputilost. Pak je schopen odpustit chybu, či porážku.
Jiří Radakovič
2.2.2010, 21:42
... zdravím,

říkáte, že na neslušné příspěvky nebudete reagovat - to nevadí, Vy neragujete ani na slušné, protože ve Vás je slušnosti jako v ..... MEDU !!!.
To co je prezentováno ne v posledních zápasech, ale v celém ročníku je ubohost nejhrubšího kalibru !!!. Kdo Vás platí, a za co ???, opravdi se rozhoduji napsat otevřený dopis hlavnímu generálnímu sponzorovi Sokolovské uhelné a jejich akcionářům, aby nepodporovali něco, z čehož zajisté nemají užitek. Naše předváděná hra má parametry spodku I. ligy, asi vršku II. ligy !!!. Ať tyto peníze radši dají na rozumější účely, z čehož by mohli profitovat např. zdravotníci nákupem drahých přístrojů, které by pomohly např. ke kvalitnější léčbě čehokoliv.
Pan GM Vaněk se bouchá do prsou jaké udělal a dělá změny v kádru - vždyť Ti jeho kolegové na druhé straně se musí jen smát a sami sobě si blahopřát jak jim donášíme posily do mužstev, a sami si od nich bereme odloženky !!!. Jediné co se opravdu povedlo jsou mladíci z Ufy - bohužel Zjuzin nyní dlohodobě zraněn a Loginov ten super hrající s hlavou nahoře !!!.
Kdo má srdce na ledě jsou mladíci ze čtvrté lajny, Pech a Košťál, k nim dejte na konec sezóny dvě lajny z juniorky a ze zbylých tří lajn A mužstva udělejte jednu.
Co dělá Kněžický jako trenér brankářů. Jeho si pamatuji jako gólmana v nižších soutěžích. Ten už nemá klukům co dát. Vždyť Ti naší kluci v betonech jsou děraví jako Jihočeský ementál :-))) - nepodrží mužstvo v nejtěžších chvílích, od toho tam přece jsou.
Ať je nechají chytat v Kadani a Chomutově, a nám půjčí Cháberu - to by si vedení ťukalo na hlavu, že jim cpete cedníky a sami si chcete vzít gólmana :-)))). Proč nedostane šanci mezi tyčemi mladý Hruška, byť jako dvojka, navíc kluk dříč, a k tomu z naší vesničky :-)))).
Když se dívám na ostatní zápasy, tak u ostatních vidím alespoň nasazení, bojovnost apod. , u nás z toho bohužel vidím tak 15 %. Nevyhrává se vždy a všude, ale u nás jsou bodové zisky pouhou náhodou, to když se soupeři zrovna nedaří, a tím nám darují možnost zisku max.bodíku :-)))) !!!.
Nemyslete si, že umíme vyhrávat, když porazíme Plzeň a Litvínov šesti gólovými nadílkami, když pak následně příjdou výkony na hraně II. a I. ligy - to je přístup profesionálů. Vždyť každý je jenom člověk, pokaždé se nezadaří, ale co jsme v tom případě my ???.
Už jste třeba oslovili trenéra pana Josefa Jandače nebo Radima Rulíka ???, to by byli chlapáci, kteři by udělali pořádek v soupisce, na lavičce i na ledě !!.
Ne - bohužel, u nás se dějí kroky spíše k záhubě, nikoliv ke zlepšení situace !!, přesně tak jak tomu bylo při prvních ročnících v extralize ?? - drahé nákupy pouhých jmen, neskutečná hráčská migrace, a kam to vedlo - pouze ke spodním příčkám a také k baráži - o to je nyní ve Varech takový zájem ??!!!.
Jsem si zcela jist, že tyto mé slova spojená ve věty a souvětí nebudou k ničemu, ale ten pocit, že to bude číst spousta fandů, byť třeba nebudou se mnou souhlasit, mne opravdu těší.

Vás věrné fanoušky Varského hokeje VYZÝVÁM - zkuste mlčet celé jedno utkání, ikdyž se bude zrovna dařit - jako protest proti totálně hrozným výkonům ENERGIE - vždyť do konce zákl. části zbývá pouho pouhých 5 kol, tak ať se někdo konečně chytne za nosánek.

Toto nejsou mé EMOCE, to je bohužel PRAVDA, a ta občas i bolí !


Odpověď:
Vážený pane Radakovič, jako jistě dlouholetý fanoušek HC Energie jste zažil hodně vítězství i porážek, dobrá i špatná období. Věřte mi, že i když to tak někdy nevypadá si vážíme keždého fanouška a jsme rádi za podporu. Ve své příspěvku jste napsal řadu argumentů, v něčem musím souhlasit o některých bych polemizoval a s některými zásadně nesouhlasím. Nebudu zde rozebírat bod po bodu, teď je ze všeho nejdůležitější zvládnout závěr sezony. Ještě jednou děkuji za podporu a z pozdravem Pavel Hynek.
Jan Staněk
14.11.2009, 12:40
Dobry den pane Hynek

Zadnou otazku nemam,jen jsem vam chtel poprat hodne stesti v novem pusobiste...budete ho potrebovat :) Vzkaz samozrejme plati i pro pana Badoucka

Odpověď:
Děkujeme...
Karel Matoušek
14.11.2009, 12:27
Dobrý den pane Hynku,jen jsem vám chtěl vzdát hold za to co jste dokázal v Plzni. Plzeň dlouhou dobu nic nehrála,a pak jste to rozsekl a Plzeň je teď ve hře o play-off. Ještě jsem se chtěl zeptat,jestli jste někdy hrál hokej. Zatím nashle a příjemný pozdrav ze Stebna.

Odpověď:
Děkuji,rád bych zde navázal na loňskou sezonu. Hokej jsem hrál od šesti do osmnácti na Spartě, potom při studiju vysoké školy jsem hrál II.NHL za ČLTK Praha a při hraní jsem začal už s trénováním mládeže.
Michal Slavík
14.11.2009, 01:00
Na předchozí otázky odpovídal Josef Paleček. Všechny novější odpovědi patří Pavlu Hynkovi, není-li uvedeno jinak.
marketa.steinhausero
26.10.2009, 17:48
myslím si,že jste neměl trhat starou partu,že jste neměl vyhazovat Dubna.Mudrocha a Hanzlíka.Tím co tam máte místo nich,jste si opravdu moc nepomohl.Ale stále vám držím palce a věřím,že se probudíte a budete hrát znova ten svůj hokej co jste hrali.

Odpověď:
pro důvody na výměnu se musíte zeptat našeho vedení
Miroslav Dvorak
26.10.2009, 13:36
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli neuvažujete o nějaké posile ze zámoří. Děkuji fanoušek z M.L.

Odpověď:
ano uvažujeme o posilách,máme vyhlednuté hráče v ruské lize a pracuje se na nich
Další stránky
123456>>