Hokejistky Energie rozstřílely pražskou Esu

Ženy: HC Energie - HC ESA Praha 7:2 (1:0, 3:2, 3:0)
Karlovarské hokejistky zatím dosahují výborných výsledků, naposledy porazily doma hráčky Esy. Zatím tak uspěly ve třech ze čtyř zápasů letošní sezony. Na poslední výhře měla největší podíl Jana Pöpperlová (na snímku), připsala si 5 bodů (3+2). Domácí hráčky sice měly ve druhé části trochu problémy, nakonec ale vyhrály jasným poměrem.
Liga žen 2011/2012 - skupina B, 5. kolo, so 1.10.2011
ESA Praha
7:2
1:0, 3:2, 3:0
Branky a nahrávky: 3. Wadowská(Matoušková), 27. Fričová J. (Pöpperlová), 34. Pöpperlová (Schildhabelová,Fričová J.), 40. Pöpperlová (Fričová J.), 49. Fričová J. (Pöpperlová, Zrnová), 54. Pöpperlová (Zrnová, Schildhabelová), 57. Matoušková - 21. Kobyláková (Schoberová), 26. Schoberová (Kobyláková) Vyloučení: 5:8 Využití: 3:1 V oslabení: 1:0 Střely na branku: 52:27 Průběh utkání: 1:0, 1:2, 7:2.
Karlovy Vary: Sýkorová - Schildhabelová, Kořánová, Wadowská, Mokrošová - Fričová J., Pöpperlová, Buerová, Kuklová, Orlichová, Hornová, Matoušková, Zrnová, Kolitschová, Bratršovská H., Bratršovská A.

Jaroslav Kliment a Křešimír Schildhabel (Trenéři HC Energie):
Zápas jsme začali dobře, nedařilo se nám ale v koncovce. Úvod druhé třetiny jsme zaspali a soupeř otočil skóre. Tím nás ale nastartoval k lepšímu výkonu. Ještě do konce druhé části jsme dokázali strhnout vedení na naší stranu, za což musíme hráčky pochválit. Ve třetí třetině jsme pak ještě přidali nějaké góly a zaslouženě vyhráli.