Energetičky po další výhře ovládly skupinu B

Ženy: HC ESA Praha - HC Energie Karlovy Vary 4:11 (1:2, 2:5, 1:4)
Karlovarské hokejistky si v Praze pohrály s Esou, které nastřílely 11 branek, a skončily tak na prvním místě ve skupině B. V nadstavbové části si ve skupině E zahrají o postup do elitní skupiny A pro sezonu 2012/2013. Jejich soupeřkami budou hráčky HC Plzeň 1929, HC PROFI-CZ Plzeň a HC Berounské Lvice. Důležitou postavou celé základní části byla Jana Fričová (na smímku). Velký podíl na vítězném tažení měla také Petra Rohanová. Ta si jen v posledním zápase základní části připsala 9 kanadských bodů.
Liga žen 2011/2012 - skupina B, 10. kolo, ne 27.11.2011
ESA Praha
4:11
1:2, 2:5, 1:4
Branky a nahrávky: 17. Svobodová (Kobyláková), 23. Kobyláková (Schoberová), 39. Kobyláková (Schoberová), 51. Svobodová (Kobyláková) - 3. Rohanová (Fričová J.), 14. Rohanová, 26. Rohanová (Fričová J.), 34. Fričová J. (Fričová V., Rohanová), 34. Kuklová (Orlichová) 39. Fričová J. (Rohanová), 40. Rohanová (Mokrošová), 48. Rohanová (Schildhabelová), 51. Šebíková (Zrnová), 55. Fričová J. (Rohanová), 59. Fričová J. (Rohanová). Vyloučení: 7:5. Střely na branku: 14:60.

Jaroslav Kliment a Křešimír Schildhabel (Trenéři HC Energie):

První třetina byla z naší strany špatná. Nevím jestli to bylo tím, že jsme hráli brzy ráno, ale naše hra byla ospalá, a tak jsme byli rádi za vyhranou první třetinu. Ve druhé třetině jsme dostali brzy branku. Na to jsme hned zareagovali a upravili sestavu. A přineslo to naše branky. Ve třetí části hry jsme si pohlídali naše vedení, a přidali góly po pěkných kombinacích. První místo v silné skupině nám dává možnost zahrát si o postup do elitní skupiny "A".