Vlčí smečka v Mytišči ukončila sérii proher

MHL: Atlant Moskevská oblast - HC Energie 2:3 (0:0, 0:0, 2:3)
Po třech zápasech s nulou získali junioři Energie opět plný bodový zisk. Na předměstí Moskvy začaly branky padat až v poslední třetině a energetici jich zásluhou Martina Kohouta, Ondřeje Šafáře a Ondřeje Beránka vsítili o jeden více než soupeř. Odveta s Atlantem je na programu v sobotu od 11:00 českého času.
MHL, 15. kolo, pá 18.10.2013
Atlant
2:3
0:0, 0:0, 2:3
Branky a nahrávky: 53. Orlov, 58. Puškarjov (Orlov) – 46. Kohout (Vrána), 53. Šafář (Vachutka), 57. Beránek (Griger). Vyloučení: 7:3 + Platonov (ATL) DKÚ. Využití: 0:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.
Atlant: Krasikov – Lesčenko, Orlov, Barčenkov, Platonov, Borunov, Borčik, Andrej, Kochokin – Gurin, Kruglikov, Akimov – Baranov, Kudrjatcev, Puškarjov – Kondratjev, Mutnych, Kacedym – Gusev, Pogřebnij, Bobyljov
Karlovy Vary: Fečo – Kvapil, Bahounek, Kečkeš, Dvořák, Šafář, Troška, Šimek, Adam – Csamango, Vrána, Gorčík – Griger, Harkabus, Kohout – Beránek, Táborský, Vachutka – Bezúch, Rubeš, Zadražil