Osmifinálová série je vyrovnána, starší dorost padl proti Spartě

SD: HC Sparta Praha - HC Energie 6:1 (2:1, 3:0, 1:0)
Karlovarští starší dorostenci ve druhém utkání osmifinálové série na Spartu nestačili, a padli rozdílem pěti branek. Sparťané tak napravili svůj nevydařený vstup do play-off a s energetiky urovnali krok. O první vstřelenou branku utkání se hned v osmé minutě postarali právě domácí Pražané. Karlovarští se střelecky prosadili až po druhé inkasované brance po střele Milana Davídka. V následujících minutách pražská Sparta nasázela Energii další čtyři branky. O druhé vítězství v sérii se týmy utkají v pondělí 7.3. od 18:00 na ledě KV Areny.
Extraliga staršího dorostu, OF2, pá 4.3.2016, O2 Arena
Sparta
6:1
2:1, 3:0, 1:0
Branky a nahrávky: 8. Dubský (Michnáč), 18. Eliáš (Šmerha, Safin), 31. Komárek, 37. Švarc (Wojnar, Maršoun), 37. Dubský (Michnáč, Vízner), 50. Dubský (Michnáč) – 18. Davídek (Pastyřík, Slabý). Rozhodčí: Matěj Sýkora – Michal Rubáš, Martin Tvrdík. Vyloučení: 9:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Střely na branku: 42:23. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1.
Sparta: Wolf – Janda, Vízner, Eliáš, Jeřábek, Horský, Vandas, Sedliský – Šrámek, Šmerha, Švarc, Šišolák, Michnáč, Nacházel, Safin, Komárek, Schwamberger, Maršoun, Dubský, Wojnar
Karlovy Vary: Grančarov (37. Beran)– Bernáth, Klejna, Vápeník, Hrůša, Kunc, Pajk, Pátek, Štaif – Šála, Bečka, Salnikov, Tlačil, Slabý, Pastyřík, Prošek, Horký, Chodounský, Davídek, Halberštát, Kurfürst