Liga starších žáků 7. tříd , 3. kolo, ne 7.10.2018
Ostrov
17:4
7:1, 5:1, 5:2
Branky a nahrávky: 1. Zich (Polák), 2. Černok, 4. Teuchert (Zich), 14. Zich (Doubek), 14. Mikeš, 18. Šuma, 18. Šuma (Zich, Teuchert), 21. Černok (Skuhravý), 24. Hlaváček, 26. Skuhravý Šuma), 37. Zich (Šuma), 39. Jelen (Hlaváček), 41. Polák (Zich), 45. David (Teuchert), 50. Mikeš (Zich), 59. Hlaváček, 60. Jelen (Mikeš) - 19. Petrík (Klement), 40. Petrík (Ihnát), 46. Ihnát (Petrík), 46. Hovorka (Řáda). Rozhodčí: Salajka, T. Hanák. Vyloučení: 7:4, navíc Voves, Teuchert (KVA) oba 10 minut. Využití: 1:2. V oslabení: 2:0. Diváci: 38. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 12:1, 12:2, 14:2, 14:4, 17:4.
Karlovy Vary: Tomášek - Doubek, Černok, Teuchert "A", Vrbas, Hlaváček - David, Mikeš, Zich, Skuhravý "C", Polák, Jelen, Voves, Šuma.
Ostrov: Dvořák - Havlík "A", Klement, Hovorka, L. Růžička, Harant, Řáda, Holoubek, Dvořák, Stehlík, Čornyj, Gregor, Ihnát, Petrík, Schwarz, Nobauer.

Martin Gombár (K. Vary): Utkání s Ostrovem měli karlovarští již od úvodního buly plně pod kontrolou. Po necelých třech minutách hry svítilo na tabuli skóre 3:0. Trenéři rotovali sestavou tak, aby si všichni hráči vyzkoušely všechny posty.