Liga starších žáků 7. tříd , 11. kolo, so 1.12.2018
Ostrov
5:11
1:6, 2:4, 2:1
Branky a nahrávky: 15. Petrík, 31. Hovorka, 34. Petrík, 44. Petrík (Hovorka, Schwarz), 60. Petrík (Hovorka) - 3. Vrbas (Polák), 4. Teterja (Vrbas, Doubek), 8. Teterja (Hynek, Černok), 11. Vrbas, 20. Teterja (Vrbas, Šuma), 27. Teterja (Voves, Šuma), 29. Voves, 36. Černok, 38. Poler, 56. Teterja (Voves) Rozhodčí: Procházka, Duršpek. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 54. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:7, 3:7, 3:10, 4:10, 4:11, 5:11.
Ostrov: Jan Dvořák - Havlík "A", Hovorka, Růžička, Řáda, Holoubek, Jiří Dvořák, J. Stehlík, Čornyj "A", Gregor, Ihnát, Petrík "C", Schwarz, M. Stehlík, Nobauer.
Karlovy Vary: John - Příplata, Černok, Doubek, Vrbas "C", Krejbich, Sošnikov, Hlaváček "A", Polák, Teterja, Voves "A", Šuma, Poler, Hynek.

Martin Gombár (K. Vary): Naši sedmáci v první prosincový den zavítali na led nejbližšího soupeře, a to k Čertům do Ostrova. Po dobu prvních čtyřiceti minut předváděli hosté krásný kombinační a důrazný hokej a do šaten po dvou třetinách odcházeli za stavu 3:10. O druhé přestávce apelovali trenéři na hráče, aby nepovolovali v nasazení, tempu a důrazu. Bohužel se projevila naše lehkovážná česká mentalita a dovolili jsme soupeři vyhrát poslední dějství v poměru 2:1. I přesto patří hráčům poděkování za předvedený výkon a gratulace k vítězství.