Bodová šňůra skončila. Junioři nestačili na Třinec

Trip na druhý konec republiky tentokrát pro naše juniory nezačal nejlépe. Po dvou třetinách ztráceli na juniorku třineckých Ocelářů dva góly. Na dostřel energetiky dostal ve čtyřicáté páté minutě Matyáš Váňa, který zakončoval kombinaci Tobiáše Pastora a Davida Varvařovského. Poté se však ze dvou gólů radovali už pouze Oceláři. I přestože poměr střel v tomto utkání byl téměř vyrovnaný a Adam Ebenstreit si připsal třicet pět zákroků, zůstali junioři po šesti zápasech bez bodů.
DHL Extraliga juniorů, 15. kolo, pá 19.1.2024, Třinec, MINI WERK ARENA
HC Oceláři Třinec
4:1
1:0, 1:0, 2:1
Branky a nahrávky: 08:24 Volas (Hebar, Blaha; 5/5), 20:37 Kozlík (Šilar, Švančara; 5/5), 46:17 Spěváček (Šutý, Gerych; 5/5), 57:10 Šilar (Kozlík, Švančara; 5/5) – 44:41 M. Váňa (Pastor, Varvařovský; 5/5). Rozhodčí: Rapák, Gebauer – Klimek, Smetková. Diváci: 55. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Střely na branku: 39:38. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.
Rozhodčí: Rapák, Gebauer – Klimek, Smetková