Hokejistky na Pardubice opět nestačily, o postupujících je jasno

Ženy: HC Energie - HC TJ Tesla Pardubice 2:5 (1:0, 0:4, 1:1)
Karlovarské hokejistky nedokázaly bodovat ani s jedním klubem bojujícím o održení ve skupině A, a postupové brány jim tak zůstávají uzavřeny. V sobotu na domácím kluzišti energetičky nastoupily proti Pardubicím, přes které mohly v případě vítězství a ideálních výsledků v dalších kolech postoupit. Po první třetině zásluhou Adrieny Pecinové dokonce vedly, ale zkušenější soupeřky o osudu utkání rozhodly čtyřmi brankami v další třetině. Dvě kola před koncem nadstavby je tak jisté, že energetičky obsadí čtvrtou, tedy první nepostupovou příčku.
Liga žen - skupina B, n13, so 14.3.2009, Zimní stadion Karlovy Vary
Pardubice
2:5
1:0, 0:4, 1:1
Branky: Pecinová, J.Fričová - Jirsová 2, Vosyková, Cílová, Čulíková. Asistence: Vylíčilová, Pöpperlová - Vosyková, Mrkošová 2, Jirková. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:2. Oslabení: 0:1. Zásahy brankářek: Seemannová - Kmoníčková 23:27. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4.
Karlovy Vary: Seemannová - I.Kotrbáčková, S.Kotrbáčková, Bauerová, Wadowská - J.Fričová, Hajdová, Hornová – Pecinová, Pöpperlová, V.Fričová - Vylíčilová