HC Energie Karlovy Vary

Video přenosy

S novou extraligovou sezonou přicházejí i změny ve streamování a televizním vysílání zápasů. Práva na Tipsport extraligu i nadále vlastní O2 TV, pokračují i tradiční přenosy České televize a možnost sledovat streamy na Hokejka TV a v prostředí sázkové platformy Tipsport.

Hokejka TV

Kde: Online na www.hokej.cz/tv/hokejka/elh

Kdy: Všechna utkání Tipsport extraligy kromě zápasů O2 TV.

Za kolik: Živé přenosy na tomto webu budou od letošní sezony zpoplatněny částkou 99 korun (je platné jeden den, a to od času zakoupení do 24:00 hodin téhož dne), nebo 249 korun (platí 7 dní od času zakoupení). Vyžadována je registrace do klubu Hokejka, fanoušci při registraci určí, který klub chtějí platbou podpořit.

Hokejka TV pro permanentkáře do konce října zdarma

S ohledem na nová vládní nařízení proti šíření koronaviru se v nejbližších dnech dostane na hokejové zápasy pouze omezený počet fanoušků. Fanoušci Energie, kteří vlastní permanentku, však mohou až do 31. října sledovat zápasy Tipsport extraligy zdarma na HokejkaTV.

Více informací v tomto článku.

📺 | Permanentkáři Energie mohou díky BPA sport marketing a. s. sledovat utkání Tipsport extraliga na HokejkaTV až do konce října zdarma! 👌 ℹ️ Více na webu: bit.ly/HokejkaTV_zdarma

Zveřejnil(a) HC Energie Karlovy Vary dne Neděle 27. září 2020

TV Tipsport

Kde: Online na www.tipsport.cz/tv

Kdy: Všechna utkání Tipsport extraligy.

Za kolik: Živé přenosy jsou dostupné pro majitele trvalého uživatelského konta (nutná návštěva pobočky). Majitelům trvalého konta jsou videopřenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč.

Česká televize

Kde: Vysílání ČT sport, případně iVysílání.

Kdy: Vybraný zápas vždy v úterý a neděli. 

Za kolik: Zdarma (v rámci koncesionářských poplatků).

O2 TV

Kde: O2 TV lze sledovat v televizním přístroji nebo také online z počítače či mobilu (vlastní aplikace pro iOS, Android a Windows Phone).

Kdy: Čtvrtek, pátek.

Za kolik: Dle zvoleného tarifu. Např. balíček základních sportovních kanálů stojí 299 Kč / měsíc. Více na stránkách O2.