Starší dorost si definitivně zařídil postup do play-off a porazil Letňany

SD: HC Letci Letňany - HC Energie Karlovy Vary 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Karlovarští se vydali napravit svou předešlou prohru proti Pardubicím na led Letců do Letňan a podařilo se jim to. Již po prvních pěti minutách energetici vedli, avšak navýšili až v následující třetině. Letci se prosadili až v pětapadesáté minutě, na což karlovarští starší dorostenci reagovali další vstřelenou brankou. Dvoubrankový náskok Energie Letňany v posledních několika málo minutách dohnat nestačily, a tak si Karlovarští definitivně potvrdili svou účast v play-off a domů se vracejí s celými třemi body.
Extraliga staršího dorostu, II. 14, so 20.2.2016, ICE ARENA Letňany
Letňany
1:3
0:1, 0:1, 1:1
Branky a nahrávky: 55. Danov (Fabiánek, Valíček) – 5. Hrůša (Prošek, Bečka), 30. Slabý (Bečka, Prošek), 57. Horký (Prošek). Rozhodčí: Tomáš Horák - Jiří Svoboda, Pavel Zháňal. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 137. Střely na branku: 23:30. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.
Letňany: Vacula - Pařík, Hanuš, Gebell, Brabec, Valíček, Kolenatý, Gonos, Lytvynov - Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Rousek, Mařík.
Karlovy Vary: Grančarov - Bernáth, Vápeník, Hrůša, Pátek, Štaif, Kala - Bečka, Tlačil, Slabý, Horký, Prošek, Pastyřík, Kurfürst, Chodounský, Petrov.