HC Energie Karlovy Vary

Aktuální volné pozice: Key Account manager/ka a Office manager/ka

Key Account manager/ka

- Žijete komunikací a potřebujete za sebou vidět výsledky?
- Motivuje vás úspěch, jste sebejistý/sebejistá a nastavujete si vysoké cíle?
- Dokážete identifikovat obchodní příležitost?

V současné chvíli hledáme kandidáta/kandidátku na pozici: KEY ACCOUNT MANAGER/KA

Co Vás čeká:
- Zajímavé a vysoce motivační ohodnocení s atraktivní bonusovou složkou.

Náplň práce:
- Péče o stávající partnery hokejového klubu
- Aktivní vyhledávání a akviziční činnost s novými obchodními partnery
- Vyhledávání dalších institucí pro obchodní či jinak přínosnou činnost spojenou s chodem hokejového klubu (barterové spolupráce, školy, infocentra apod.)
- Správa a evidence sponzorských a reklamních smluv
- Pravidelný reporting
- Úzká spolupráce s marketingem a produkcí

Ideální profil kandidáta/ky:
- Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
- Aktivní znalost AJ a MS Office
- Velmi dobré komunikační vlastnosti
- Obchodní duch, „tah na branku“
- Schopnost pracovat pod tlakem
- Předchozí zkušenost s obchodní činnosti podmínkou
- Přítomnost v regionu

Nabízíme:
- Atraktivní a různorodou manažerskou práci s možností sebe-realizace v „nekorporátním“ prostředí
- Motivační ohodnocení, variabilní složku odměny
- Služební automobil, telefon a PC
- „být u toho“

Nástup možný IHNED!

Strukturovaný životopis a motivační dopis (dosavadní pracovní úspěchy, představa finančního ohodnocení) prosím posílejte na: hr@hokejkv.cz.

Office manager/ka

Baví tě rozmanitá práce, umíš si vše zorganizovat a zvládat více úkolů najednou? Jsi aktivní a komunikativní a dokážeš si poradit s čímkoliv? Právě tebe hledáme!

V současné chvíli hledáme kandidáta/kandidátku na pozici: OFFICE MANAGER/KA

- zajištění denní administrativní práce související s chodem kanceláře
- zpracování a agregace účetních podkladů pro účetní, komunikace s účetní
- vedení archivu dokumentů, skenování a ukládání na Google drive
- budování neformálních vztahů mezi kolegy a vytváření příjemné atmosféry
- adhoc podpora pro vedení společnosti, finanční a sportovní úsek
- pomoc s přípravou tabulek nebo jiných dokumentů, pro ostatní členy týmu

Jak si tě představujeme:
- s balíčkem MS Office si rozumíš a umíš s ním pracovat
- máš okrajovou znalost účetnictví
- jsi samostatná/samostatný a svou práci bereš zodpovědně
- nebojíš se diskutovat o nových nápadech, problémech nebo vylepšeních
- pokud máš přesah v HR, projektovém managementu, dotacích, finančnictví, bude to výhoda, jinak tě rádi zaučíme
- máš proaktivní přístup k práci a ideálně alespoň 3 roky praxi na obdobné pozici

Co ti můžeme nabídnout:
- budeš mít jistotu že tvoje slovo má váhu, podporujeme totiž dobré nápady a myšlenky
- atraktivní, různorodou práci s možností osobnostního růstu
- finanční ohodnocení dle tvých schopností a zkušeností - kvalitního člověka umíme ocenit
- dlouhodobá spolupráce
- firemní notebook, telefon, příspěvek na stravování
- práci v zajímavém prostředí hokejového klubu

Své CV posílej na hr@hokejkv.cz.