HC Energie Karlovy Vary

Baví vás hokejové statistiky? Sbírejte s námi data přímo během utkání

Zajímají vás hokejové statistiky? Rádi byste se podíleli na sběru statistických dat z Tipsport extraligy? Nyní máte ideální příležitost! Do našeho týmu totiž hledáme pečlivé a spolehlivé statistiky.

Veškerá data se sbírají přímo v dějišti hokejových utkání, jednotlivé statistiky se během zápasu zadávají do speciální aplikace na tabletech. Výhodou je tedy znalost hokejových pravidel. Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol, jelikož se nejedná o práci na HPP.

Výstupem vaší práce budou oficiální data, se kterými pracují jak kluby, tak vedení nejvyšších českých hokejových soutěží. Cenná data mohou být důležitou součástí ohodnocení výkonů týmů i jednotlivých hráčů Tipsport extraligy.

Očekáváme především časovou flexibilitu, zodpovědný přístup k práci a ochotu učit se novým věcem. Novému členovi našeho týmu nabízíme finanční přivýdělek, vstup na utkání A-týmu HC Energie Karlovy Vary a ojedinělou příležitost práce v hokejovém prostředí. V případě zájmu se můžete podílet i a na dalších zajímavých projektech.

V případě zájmu se nám ozvěte na email kubelka@hokejkv.cz a do předmětu uveďte heslo Statistiky.