HC Energie Karlovy Vary

Energetici na prázdninách. Jak tráví letní volno?

Hokejistům karlovarského A-týmu se pomalu blíží konec dovolené a již příští týden se nejmladší z nich sejdou k pokračování náročné přípravy. Jak strávili letní volno Jakub Flek, Adam Rulík nebo Milan Davídek?

Jak jste strávil dovolenou?

Jakub Flek
Dovolenou jsem prožil v České republice. Během filmového festivalu jsem pobýval v Karlových Varech. Další týden jsem byl v Plzni, kde jsem žil deset let a dodnes tam žije část mé rodiny. Pomáhal jsem kamarádovi na hokejovém kempu s dětmi, kde jsem působil jako trenér. Nyní jsem zpět v Karlových Varech a věnuji se přípravě na nadcházející sezonu.

Jaromír Kverka ml.
Tři dny jsem strávil v Harrachově, abych si pořádně odpočinul a nadýchal se čerstvého horského vzduchu. Následně jsem se vrátil do Karlových Varů a začal se připravovat na sezonu.

Adam Rulík
Většinou si po letní přípravě dopřeji úplně volno, alespoň na pár dní. Záleží na tom, jak moc se cítím unavený. Letos jsem si oddychl asi jen dva dny, jelikož jsem v průběhu přípravy měl velkou absenci kvůli školním povinnostem. První dva týdny jsem se dál věnoval tréninku. Na dovolené jako takové jsem nyní v Tunisu, kdy máme poslední týden volna před nástupem na led.

Milan Davídek
Většinu dovolené jsem strávil na dovolené v Chorvatsku. Jezdíme tam každý rok. Je to krásné místo na odpočinek. Poslední týden dovolené jsem doma v Praze a věnuji se přípravě na sezonu.

Preferujete aktivní formu dovolené, nebo si raději pořádně odpočinete?

Jakub Flek
Osobně mám raději aktivní odpočinek. Po celé volno jsem se něčemu věnoval. Každý den chodím zápasit ke kamarádovi Michalu Madejovi do Elite Gymu. Je to skvělá průprava tréninku na sílu a fyzickou kondici. Nějaký den se věnuji i pasivnímu odpočinku, aby si tělo odpočinulo.

Jaromír Kverka ml.
Rozhodně aktivní. Byl jsem dlouhodobě zraněný, potřebuji se tedy dostat zpět do formy.

Adam Rulík
Jednoznačně aktivní. Nemám rád dny, které jen proflákám nicneděláním. Musím pořád něco dělat (smích).

Milan Davídek
Preferuji spíše aktivní odpočinek. Ležení pod slunečníkem není nic pro mne, proto pořád něco dělám.


Jakub Flek v roli trenéra na hokejovém kempu
Jaromír Kverka ml. s přítelkyní na dovolené v Harrachově
Adam Rulík na dovolené s přítelkyní Michalou
Milan Davídek na dovolené v Chorvatsku