HC Energie Karlovy Vary

FOTOSOUTĚŽ O2 EXTRALIGY

Netradiční výzvu položila před běžné fanoušky i profesionální fotografy společnost BPA sport marketing a.s. Do soutěže o velmi zajímavé ceny se může přihlásit každý, kdo letos vyfotí (nebo již vyfotil) zajímavý moment na zimním stadionu v průběhu utkání O2 extraligy. Nejpovedenější snímky se posléze stanou součástí unikátní putovní výstavy a sezónního kalendáře. Podrobnosti naleznete uvnitř článku.

FOTOSOUTĚŽ O2 EXTRALIGY

Domácí hokejová sezóna vstupuje do své druhé, rozhodující části, která může být pro řadu fanoušků ještě zajímavější než dřív. BPA sport marketing a.s. otevírá soutěž pro hokejové fotografy z řad amatérů i profesionálů.

SOUTĚŽ FANOUŠKŮ - „Fotosoutěž O2 EXTRALIGY"

Soutěž bude probíhat do 6. dubna 2008. Nejpozději do 17.00 téhož dne musí být fotografie uloženy na webových stránkách www.fotosoutez.hokej.cz , kde soutěž probíhá.

Fotosoutěž je určena všem fanouškům hokeje, kteří se na uvedených stránkách řádně zaregistrují a splní podmínky účasti uvedené v pravidlech soutěže.

Maximální počet fotografií od jednoho soutěžícího je pět a musí být pořízeny z jakéhokoliv utkání letošního ročníku O2 ELH. Soutěžní fotografie musí být přihlášeny do jedné z následujících soutěžních kategorií.

Soutěžní kategorie:
1/ Takhle se fandí u nás
2/ Fanoušek junior
3/ Góóól!
4/ Hokejová krása
5/ Volná – další zajímavá či zábavná fota z prostředí stadionů O2 ELH

Počet fotografií v kategorii od jednoho soutěžícího není nijak omezen. Je tedy pouze na soutěžícím, do kterých kategorií svoje fotografie přihlásí (zda do každé kategorie jednu fotografii, či do jedné kategorie všech 5 soutěžních fotografií). Až do uzávěrky soutěže (6. dubna 2008) je možné po přihlášení své fotografie v případě potřeby vyměňovat.

Na uvedené webové stránce budou ke shlédnutí všechna přihlášená soutěžní fota. Jejich prohlížení usnadní filtr (dle kategorií, autora či dle stadionu, na kterém byly pořízeny).

Po skončení soutěže (do 18. dubna 2008) vybere porota složená ze zástupců organizátora a profesionálního fotografa z každé kategorie 3 nejlepší fotografie, jejichž majitelé se budou moci těšit na nové digitální fotoaparáty od společnosti SAMSUNG. Autor nejhezčí fotografie v každé kategorii získá digitální zrcadlovku v hodnotě 31 990 korun! Celkem se hraje o 15 fotoaparátů!

Výhry:
1. místo v každé kategorii:
Digitální zrcadlovka SAMSUNG GX20 v hodnotě 31.990,- Kč.
2. místo v každé kategorii: Digitální fotoaparát SAMSUNG L110 v hodnotě 5.490,- Kč. 3. místo v každé kategorii: digitální fotoaparát SAMSUNG S630 v hodnotě 2.490,- Kč

Více na www.fotosoutez.hokej.cz !

B/ SOUTĚŽ PROFESIONÁLŮ - „Fotosoutěž O2 EXTRALIGY pro profesionální fotografy"

Probíhá ve stejném období jako soutěž pro širokou veřejnost, tedy od dnešního dne až do 6. dubna 2008.

Zúčastnit se mohou všichni řádně zaregistrovaní fotografové, kteří splní podmínky účasti uvedené v pravidlech soutěže na www.bpa.cz.

Základní podmínkou účasti ve Fotosoutěži je zaslání alespoň jedné soutěžní fotografie pořízené na stadionech klubů hrajících O2 ELH v sezóně 2007/08 v minimálním rozlišení 300 dpi na nosiči CD nebo DVD na adresu organizátora. Každý Účastník má právo zaslat do Fotosoutěže maximálně 5 fotografií.

Pro soutěž profesionálů byly vypsány čtyři soutěžní kategorie:
1/ Fandíme všichni
2/ Hokejové emoce
3/ Hvězdy v akci
4/ Volná – další fotografie, které dle názoru Účastníka nespadají do žádné z výše uvedených kategorií, avšak mají svoji zvláštní atmosféru

Ze všech zaslaných fotografií, které splní soutěžní podmínky, vybere porota složená ze zástupců organizátora a profesionálního fotografa 3 nejlepší fotografie, jejichž autoři obdrží následující finanční ohodnocení dle umístění:
1. místo: 20.000 Kč
2. místo: 10.000 Kč
3. místo: 5.000 Kč

Vybrané fotografie budou ke shlédnutí na www.bpa.cz, případně na www.hokej.cz. Vyhlášení vítězných fotografií proběhne dne 18. dubna 2008.

„Pochopitelně bychom byli rádi, aby nová soutěž oslovila co nejvíc lidí, ať už z řad amatérů nebo profesionálů. Počítáme s tím, že bychom po jejím skončení z nejúspěšnějších snímků připravili putovní výstavu a také sezónní kalendář,“ říká předsedkyně BPA sport marketing a. s. Jana Obermajerová.

V rámci putovní výstavy by pak měli lidé možnost porovnat fotografie pořízené od profesionálních fotografů a od amatérsky fotících fanoušků O2 extraligy.

Více na www.bpa.cz !