HC Energie Karlovy Vary

Harkabus o sobotní benefici: Takové akce mají velký smysl

V sobotu proběhla na Velkém rybníku velká benefiční akce, jejíž výtěžek posléze putoval do rukou malého Tomáška postiženého mozkovou obrnou. Součástí programu byla také autogramiáda karlovarských hokejistů. Jedním z nich byl i Tomáš Harkabus, který se podělil o své dojmy.

Přehled dalších letních akcí, kde můžete potkat energetiky

Tomáši, jak přistupujete k podobným benefičním akcím?
Myslím si, že jsou skvělé a mají pro mě velký smysl. Je potřeba pomoci lidem nebo dětem, jako je Tomášek. Potřebují peníze a já se tímto na jejich vybrání velmi rád podílím. Takže jsem určitě pro, abychom se takových akcí účastnili i nadále a klidně častěji.

Takže byste si to v budoucnu zopakoval?
Určitě. Jak říkám, je to pro dobrou věc a velmi rád tímto přispěji znovu. Navíc je to spojené s klubem, jsem tu i s některými spoluhráči a skupiny z pódia nám k tomu skvěle hrají.

Berete to také jako reklamu pro vás a pro Energii?
To určitě ne. Terčem zájmu celé akce by měl být malý Tomášek, a tak to také beru. Pro mě je milou povinností se podobných akcí jménem klubu účastnit a díky nim tímto také přispět.

Čekal jste tak vysoký počet návštěvníků?
Určitě ne, když jsme přijeli tak jsem se toho davu i trochu zalekl (smích). Párkrát jsem se tu byl procházet s přítelkyní, takže jsem věděl, že je to malá vesnice nebo spíše chatová oblast. S vysokou návštěvností jsem tedy určitě nepočítal a dost mile mě překvapila. Čím více lidí na takovou akci přijde, tím lépe.

Tomáši, díky za rozhovor.

Benefiční akce na Velkém Rybníce je v plném proudu! 💪💚

Příspěvek sdílený HC Energie Karlovy Vary (@hokejkv),