HC Energie Karlovy Vary

Hokejka TV pro permanentkáře Energie do konce října zdarma

S ohledem na nová vládní nařízení proti šíření koronaviru se v nejbližších dnech dostane na hokejové zápasy pouze omezený počet fanoušků. Fanoušci Energie, kteří vlastní permanentku, však mohou až do 31. října sledovat zápasy Tipsport extraligy zdarma na HokejkaTV.Kromě podmínky být držitelem permanentní vstupenky (platí i pro sponzorské), je potřeba být členem komunity HokejkaTV, nebo se do ní přihlásit.

K využití této nabídky je také potřeba získat speciální slevový kód. Jeho formát je KVA + číslo Vaší permanentky, které naleznete na zadní straně permanentní karty.

Příklad: Na zadní straně permanentky mám číslo 1011159536, můj unikátní kód pro přihlášení na HokejkaTV tak je KVA1011159536.Jak si fanoušci streamy aktivují?

1. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.
2. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.
3. Vyberte si členství s názvem „KLUB TELH“ a klikněte na „Objednat“.
4. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte Váš unikátní kód (viz výše v článku).
5. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.
6. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.
7. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV – najdete je v MENU v sekci Tipsport extraliga / TELH živě
8. Vlevo v menu si zvolíte „TELH živě“
9. Vyberete si zápas, který chce sledovat

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.

Doplňující informace

Může se předávat slevový kód dál?
Důrazně doporučujeme nepředávat. Každý slevový kód lze použít jen jednou. Pokud ho tedy někdo zadá před vámi, už nepůjde uplatnit. Co se týče přihlášení a sledování přenosů, můžete se přihlásit a sledovat přenosy v jeden čas pouze na jednom zařízení. V případě, že máte v rodině permanentních vstupenek více např. 3, můžete se na tento počet přihlásit z více zařízení, tzn. že jedna peramentka je na jedno přihlášení, např. otec, druhá na manželku, třetí na syna. A každý může být přihlášen na jiném zařízení a sledovat souběžně tři různé zápasy.

Uvidíte na HokejkaTV.cz všechna utkání Tipsport extraligy?
Na HokejkaTV.cz se vysílají všechna utkání TELH kromě exkluzivně vybraných přenosů O2 TV Sport. Na jejich vysílání nemá HokejkaTV.cz práva.

Co když nemáte permanentní vstupenku?
Stále můžete na HokejkaTV.cz sledovat streamy vašeho klubu, navíc jej tím i podpořit. K dispozici jsou dva druhy předplatného: denní za 99 Kč a týdenní za 249 Kč. Po uhrazení této částky jdou všechny peníze po odečtení DPH a povinných bankovních poplatků přímo klubům.