Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Jaromír Kverka vypomůže Prostějovu, Vágner Třebíči

Jaromír Kverka vypomůže Prostějovu, Vágner Třebíči

22.10.2018 | Daniel Kubelka

Kádr energetiků hlásí dílčí změny. Útočník Jaromír Kverka vypomůže formou střídavých startů prvoligovému Prostějovu. Moravský klub tak reaguje na rozsáhlou marodku. Kverka tak doplní v Prostějově obránce Daniela Krejčího, který je v tamním klubu na měsíční hostování. Obránce Lukáš Vágner byl zapsán na soupisku prvoligové Třebíče, které může v případě dohody Brna, ze kterého je na hostování v Karlových Varech, Karlových Varů a právě Třebíče, vypomáhat.

Karlovarský odchovanec strávil na západě Čech většinu své dosavadní kariéry, pouze sezonu 2016-17 strávil celou na hostování v pražské Slavii. Po návratu do Energie prožil vloni bodově nejúspěšnější ročník kariéry, v 67 zápasech zapsal 38 bodů za 13 branek a 25 asistencí. V letošní sezoně nastoupil v nejvyšší soutěži k deseti zápasům, ve kterých si připsal dvě přihrávky.

Obránce Lukáš Vágner letos za Energii doposud sehrál deset utkání, v nichž jednou skóroval a na ledě trávil okolo třinácti minut. V posledních dvou kolech, stejně jako Kverka, v sestavě chyběl.