HC Energie Karlovy Vary

Karlovarští Žraloci zvou na sváteční exhibici

Sledge hokejový klub Sharks pořádá v sobotu 20. prosince předvánoční zábavnou exhibici. Chcete vidět sledge hokejistu Václava Skuhravého? Přijďte se do Ostrova pobavit, zasoutěžit si nebo rovnou vyzkoušet sledge hokej! Do sání na ledě poprvé v životě usedne i Jan Košťál. Lukáš Mensator (na snímku) bude se svou zkušeností z roku 2012 proti svým spoluhráčům "veteránem".

V minulosti už proběhly tři ročníky zápasu pro fanoušky, ale tentokrát se klub rozhodl akci trochu vyšperkovat a učinit zajímavou i pro širší veřejnost.

Exhibiční odpoledne začne ve 14:00 hodin zápasem mezi hokejisty HC Energie a týmem složeným ze sponzorských a mediálních partnerů. Z hokejistů určitě dorazí Lukáš Mensator, Václav Skuhravý a Jan Košťál. A s nimi možná i nějaké to překvapení.

Po přátelském utkání proběhne losování cen v bohaté tombole, do které budou lístky v prodeji za 50 korun u vchodu na stadion.

Kolem 14:45 vystřídají na ledě bojovníky z řad hokejistů a partnerů fanoušci a příznivci sledge hokeje, aby si na vlastní kůži vyzkoušeli sport, kterému v průběhu sezóny fandí. Možná někteří zjistí, že není vše tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát...

V další přestávce proběhne asi v 15:15 malá autogramiáda přítomných hokejistů HC Energie.

Poslední částí programu bude možnost pro děti vystřelit si ze sledge na brankáře nebo si zasoutěžit mezi sebou v jízdě. Prostor je i pro případné vážné zájemce o sledge hokej, stačí se nebát a přihlásit se na střídačce!

Vstupné na exhibici je čistě dobrovolné. Připraveno bude drobné občerstvení a v prodeji budou také klubové suvenýry jako dresy, šály, puky nebo minidresy do auta.

Karlovarští Žraloci se na vás již teď těší a s předstihem přejí veselé Vánoce!