Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Mládež: Mladší dorost bojuje o naději, starší dorost proti Východu

Mládež: Mladší dorost bojuje o naději, starší dorost proti Východu

08.02.2018 | David Sokol

Karlovarskou mládež čeká závěr týdne strávený převážně na domácím ledě, v prostorách KV Areny se představí prakticky všichni mladí energetici. Mladší dorostence čeká momentálně zřejmě nejnáročnější možný soupeř, totiž Rytíři Kladno, a z vyhlídky snadných utkání se nemůže těšit ani starší dorost, toho potrápí dvojice týmů z východu Čech. K téměř jediným venkovním duelům vyráží sedmáci a páťáci, ty přivítají Draci z Bíliny.

Extraliga staršího dorostu

20. kolo o umístění v play-off - 9.2.2018

HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice od 18:00
Dynamo je aktuálně velice blízko Karlovým Varům, sice na ně ztrácí dva body, nicméně má odehráno o utkání méně. Pardubice se také nacházejí na vlně psychické pohody, jelikož již potřetí za sebou odjížděly z utkání vítězně a jistě budou chtít získat i skalp ze západu Čech. Nebezpeční budou Pardubičtí v útoku, ze všech týmů soutěže mají třetí nejvyšší počet vstřelených branek, ale zejména v přesilovkách, ve kterých mají vůbec nejlepší úspěšnost v lize. V předchozím a zatím jediném vzájemném utkání zvítězilo těsně 1:0 právě Dynamo.

21. kolo o umístění v play-off

HC Energie Karlovy Vary - Mountfield HK od 12:00
Mountfield zahájil sezonu výborně, když vyhrál skupinu C, nadstavbová fáze se už však nevyvíjí dle představ Královéhradeckých. Ti se totiž nachází ve spodní polovině tabulky na desáté příčce a od Karlovarských je dělí sedm bodů, ač mají k dispozici jeden zápas navíc. Navíc jsou Východočeši na kraji útesu série proher, už třikrát v řadě prohráli a proti Energii budou chtít zlomit tuto nepříjemnou formu co nejdříve. Do karet jim hraje i výsledek dosud jediného letošního vzájemného střetnutí těchto týmů, které Mountfield vyhrál 3:1.

Eliod extraliga mladšího dorostu

Nadstavba 12. kolo - 8.2.2018

Rytíři Kladno - HC Energie Karlovy Vary od 15:00
Souboj s kladenskými Rytíři bude velice atraktivní, jelikož se proti sobě postaví dva nejlepší celky skupiny C extraligy mladších dorostenců. Lepší výchozí pozici drží Středočeši, kteří si z prvního místa hlídají desetibodový náskok na energetiky a momentálně mají neuvěřitelnou sérii osmi výher v řadě. Zatím poslední porážku jim sice uštědřila právě Energie, leč v ostatních vzájemných duelech mělo už Kladno vždy navrch. Rytíři navíc kralují prakticky ve všech statistických žebříčcích skupiny C, zejména co se ofenzívy týče, v počtu vstřelených branek na zápas si drží nad všemi soupeři ohromný náskok, vedou přibližně o 1,25 gólů/zápas.

Nadstavba 13. kolo - 10.2.2018

HC Energie Karlovy Vary - HC Slovan Ústí nad Labem od 15:10
Ústí je beznadějně přikováno na samé dno skupiny C a od předposlední příčky jej dělí celých devět bodů. Tomu odpovídá i dlouhá špatná forma, Slovan nevyhrál ani jeden z posledních šesti zápasů a mezi nedávnými přemožiteli se objevili právě i energetici, ti navíc ve všech čtyřech dosavadních utkáních se Severočechy kralovali rozdílem třídy. Ústí sráží zejména bídná defenzíva, dovolují soupeřům střílet s až příliš vysokou frekvencí a to pochopitelně vede k vůbec nejvíce inkasovaným brankám ze všech týmů skupiny C.

Liga mladšího dorostu

Nadstavba 12. kolo - 9.2.2018

HC Energie Karlovy Vary "B" - HC Poděbrady od 15:40

Nadstavba 13. kolo - 11.2.2018

HC Energie Karlovy Vary "B" - HC Stadion Litoměřice od 12:40

Liga žáků 8. tříd

26. kolo - 11.2.2018

HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno od 11:00

Liga žáků 7. tříd

27. kolo - 11.2.2018

HC Draci Bílina - HC Energie Karlovy Vary od 14:15

Liga žáků 6. tříd

26. kolo - 11.2.2018

HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno od 9:00

Liga žáků 5. tříd

27. kolo - 11.2.2018

HC Draci Bílina - HC Energie Karlovy Vary od 12:15