HC Energie Karlovy Vary

Nová sezona, nová výstroj. Energetici opět oblečou Bauer

Už od roku 1996 oblékají karlovarští hokejisté výstroj značky Bauer a jinak tomu nebude ani v nadcházející extraligové sezoně. Zástupce společnosti dorazili do Karlových Varů a hráčům Áčka i našim mládežníkům předvedli novinky pro nový ročník.

O Bauer

Společnost All Sports a.s. je oficiálním zástupcem prestižní kanadské hokejové značky Bauer. V České republice distribuujeme jak brusle, které jsou naší vlajkovou lodí, tak i hokejové hole, chrániče, dresy, bundy a další sportovní oděvy. Ať už hledáte vybavení pro lední či in-line hokej nebo bruslení, v nabídce Bauer vždy najdete přesně tu výstroj, kterou potřebujete. Bauer vybaví každého sportovního i rekreačního sportovce. Stačí se jen podívat do jejich nabídky a přesvědčit se na vlastní oči.

Bauer – to je tradicí ověnčená a léty prověřená kvalita. Na počátku všeho byl rodinný klan Bauerů, jenž v kanadském Kitcheneru vlastnil obuvnickou firmu Western Shoe Company. V roce 1927 se rodina rozhodla rozšířit sortiment o lední brusle a založila společnost s názvem Bauer Skate. Tato společnost se záhy zapsala do historie, když v době, kdy se bruslící čepele připevňovaly na klasické boty, vyrobila vůbec první brusle s trvale přikovanými noži. Tato inovace se pro vývoj ledních bruslí stala klíčová a navždy bude do historie zapsána v souvislosti se značkou Bauer.

Hokejové vybavení Bauer ve 30. a 40. let 20. století pak zpopularizoval Bobby Bauer, člen rodiny Bauer a ikona klubu Boston Bruins, jenž byl později i uveden do hokejové síně slávy. V 60. letech se zase stal tváří značky hvězdný Bobby Hull. V odkazu těchto legend prostřednictvím výstroje Bauer dnes pokračuje celá řada hráčů NHL i českých hokejistů.

Vedení společnosti Bauer sídlí v americkém Exeteru, New Hamsphire. Výzkumné centrum se nachází v kanadském Blainville v provincii Quebec.

Fotogalerie