HC Energie Karlovy Vary

O víkendu v Plzni opět turnaj hokejových fanoušků

Za účasti 8 týmů se již tento víkend, 15. - 16. prosince, v plzeňské hokejové hale Na Košutce (Kooperativa Arena) uskuteční 3. ročník turnaje hokejových fanoušků. Stejně jako v prvních dvou ročnících se ho zúčastní i zástupci fanoušků HC Energie.

Karlovaráci budou z minulého roku obhajovat stříbrnou příčku, a tuto pozici budou chtít minimálně vyrovnat, což potvrdil i kapitán týmu Tomáš Vaidiš. „Rádi bychom se poprali o co nejlepší umístění. Předloni třetí, loni druhé místo. Je logické, co nám ve sbírce chybí a co bychom si rádi odvezli,“ dodává s úsměvem Vaidiš.

Optimismus kapitána karlovarského týmu nekazí ani to, že tým se krom pár přátelských utkání během sezony sejde kompletní de facto až na místě. „Hrajeme už třetí rok takřka ve stejné sestavě a dobře se známe. Že každý hrajeme během sezony někde jinde, náš výkon určitě neovlivní,“ hovoří Vaidiš o sehranosti týmu.

A na jaké zápasy se osobně nejvíc těší? „Samozřejmě na utkání s Plzní, které je vždy o něco vypjatější než ta ostatní. A také na podkrušnohorské derby s Litvínovem, kde máme soupeři co vracet, neboť poslední přípravné utkání se nám zrovna moc nepovedlo,“ připomíná Vaidiš nepopulární „desítku“, kterou tým v posledním vzájemném utkání inkasoval.

Pokud chcete i vy sledovat, jak si tým hájící karlovarské barvy povede, neváhejte přijet a fandit na tribunách již tento víkend.

Hrací systém turnaje

Oproti předchozím ročníkům se letos bude hrát stylem každý s každým, tedy každý tým odehraje sedm utkání. Bude se hrát na 30 minut hrubého času a před každým zápasem bude 5 minut rozbruslení. Úprava ledu bude vždy po dvou zápasech.

Bodování

Výhra = 2 body
Remíza = 1 bod
Při remíze se nebudou jezdit nájezdy.

Pořadí jednotlivých týmů určí:
1. počet bodů
2. skóre
3. vzájemné zápasy

Rozpis utkání Karlovýh Varů

Sobota 15.12.2012

10:00 - hala B – Litvínov - K. Vary
11:30 - hala B – Brno - K. Vary
13:35 - hala B - K. Vary – Chomutov
15:05 - hala B - K. Vary - Č. Budějovice

Neděle 16.12.2012

11:00 - hala B – Sparta - K. Vary
13:05 - hala A - K. Vary - H. Králové
14:00 - hala A – Plzeň - K. Vary

Další informace

Kompletní rozpis a informace o turnaji naleznete na webu turnaje www.turnajfanousku.cz.