HC Energie Karlovy Vary

Přijďte oslavit Řezníčkovu tisícovku, zasoutěžte si a užijte si finálovou reprízu. Prvních 1000 fanošků má vstup za 40 Kč!

A máme tu poslední domácí utkání HC Energie ve fantastickém kalendářním roce 2008. V neděli od 16:30 vyjede na karlovarský led k finálové odvetě pražská Slavia. Konec roku si je potřeba řádně užít, proto jsme pro fanoušky připravili několik překvapení i tradiční doprovodný program. Celý večer proběhne v duchu oslav 1000. utkání Josefa Řezníčka v české extralize. Prvních tisíc fanoušků se může těšit na zlevněné vstupné ve výši 40,- Kč. Během utkání jsou naplánované divácké soutěže v barvách Velta Tea a Reebok, zahrát si můžete i o permanentky do Spinning Centra a Fitness Clubu Imperial.

Prvních 1000 fanoušků jen za 40 korun

Rozlučka s úspěšným rokem a především oslava fantastického rekordu Josefa Řezníčka zaslouží pořádnou diváckou kulisu. Prvních 1000 fanoušků získá vstupenku k stání za pouhých 40 korun. U všech vchodů na tribuny budou na fanoušky čekat také malí hokejisté, kteří budou zdarma rozdávat plakáty Josefa Řezníčka vydané u příležitosti jeho 1000. utkání v extralize. S jejich pomocí se budete moci zapojit i do choreografie, kterou připravuje karlovarský fanklub. Nezapomeňte si ale pospíšit, počet plakátů je omezený. A těšit se můžete i na další překvapení.

První přestávka patří soutěži s lahodnými čaji VELTA TEA

Hned o první přestávce dostanou tři vylosovaní fanoušci příležitost zastoutěžit si o lahodné ceny v barvách VELTA TEA. Tentokrát bude tematika soutěže naprosto jasná. Vítězem se stane ten, kdo z ledové plochy sesbírá nejvíce krabiček s lahodnými čaji VELTA TEA.

Předveďte se v REEBOK pauze!

Značka REEBOK pro Vás pro extraligovou sezonu 2008/09 připravila zcela unikátní přestávkový program. Vždy o druhé přestávce soutěžního utkání pozveme na ledovou plochu dva vylosované diváky, kteří ukážou světu svůj sportovní talent ve sledgehokejovém slalomu. Soutěžící se mohou těšit na hodnotné ceny v barvách značky REEBOK. Ve hře budou sportovní tašky, ručníky, čepice, kšiltovky a pro soutěžící slečny a paní i dámský sportovní set! Podrobnosti o soutěži. Fotografie z předchozích kol.

Spinning a Fitcentrum Imperial se těší na fanoušky HC Energie!

Zima se blíží, a je tedy načase přemýšlet o tom, jak si udržet vypracovanou figuru i v období dlouhých večerů. Doslova ideální možnost pro všechny fanoušky HC Energie připravilo Spinning a Fitcentrum Imperial Karlovy Vary. Po předložení platné sezónní vstupenky na zápasy karlovarských hokejistů můžete získat permanentku na vstup do Spinning a Fitcentra Imperial s 20 % slevou! A to rozhodně není vše. Při každém dalším utkání HC Energie na domácím stadionu si tři vylosovaní fanoušci odnesou tuto permanentní vstupenku zcela zdarma. Na pokladnách zimního stadionu si rovněž můžete vyzvednout letáček s kupónem, který Vás opravňuje k využití 10% slevy na vstup do Spinning a Fitcentra Imperial. Jednotlivé slevy není možné kombinovat. Permanentní vstupenka opravňuje jejího držitele k využití 10 hodin spinningu a 10 hodin aerobiku nebo posilovny. Vzájemný poměr nabízených aktivit (spinning x aerobic nebo posilovna) je možné upravit podle Vašich potřeb.

Tipněte přesný počet diváků na stadionu a usedněnte na STŘÍDAČKU HC ENERGIE

Po velkém úspěchu z minulého extraligového ročníku přichází hlavní partner extraligy, společnost Telefónica O2 Czech Republic, s pokračováním soutěže MÍSTO NA STŘÍDAČCE. Od 13. listopadu do 13. ledna můžete před každým domácím zápasem tipovat přesný počet fanoušků, který dorazí na daný duel. Pokud budete mít správný odhad a budete mít štěstí i při losování, můžete se těšit na plazmovou televizi včetně služby O2 TV na jeden rok zdarma. Navíc si užijete jedno utkání přímo na lavičce HC Energie! Fotografie z loňského ročníku vyvrcholení soutěže a rozhovor s vítězem naleznete zde. Podrobnosti o soutěži přinášíme uvnitř článku, veškeré další podrobnosti včetně pravidel neleznete na www.o2hokej.cz.

Tipujte s Dragonem!

Tipujete rádi na sportovní výsledky? Potom zpozorněte! HC Energie ve spolupráci s Hitrádiem Dragon vyhlašuje na každý domácí zápas karlovarských hokejistů tipovací soutěž. Stačí u promo teamu Hitrádia Dragon před hlavním vchodem na stadion vyplnit anketní lístek a pokud bude Váš tip správný a budete mít i trochu štěstí při losování, máte u nás schovány dvě vstupenky na následující utkání HC Energie a další dárky od Hitrádia Dragon.

Líbily se Vám BudvarBaby? Můžete je do Karlových Varů vrátit!

Stačí k tomu málo. Zaregistrujte se na serveru BudvarBaby a vyhrajte pro Karlovy Vary druhou návštěvu sličných děvčat v barvách Budvaru. A když budete mít i trochu štěstí, můžete pozvat vybranou dívku na večeři.

Energetici zbystřete, vánoční hokejový balíček čeká na Vás!

HC Energie Karlovy Vary pro své fanoušky připravila exkluzivní limitované vánoční balení, které určitě potěší pod stromečkem Vaše rodinné příslušníky, přátele a kamarády. Za akční cenu 350,- Kč naleznete v tomto vánočním balíčku knihu “Lední hokej ve městě horkých pramenů”, která byla vydaná k 75. výročí založení karlovarského hokeje a klubovou ročenku k této sezoně, DVD “Jubilejní stříbrná” připomínající loňskou cestu k rozhodujícímu sedmému zápasu finále se Slavií. Balíček dále ukrývá minidres do auta, puk 75 let hokeje v K. Varech a CD s klubovou hymnou. Tuto ojedinělou kolekci můžete zakoupit v Hockey Shopu na zimním stadionu (po-pá 15:00 - 18:00), nebo v sekretariátu klubu u slečny Červené.

MF Dnes vyhlásí dvě hvězdy utkání

Novinkou pro celou extraligovou sezonu 2008/09 je také vyhodnocování nejlepších hráčů každého utkání. Reportér MF Dnes vybere dvě největší hvězdy večera (z každého týmu jeden hráč), které budou bezprostředně po utkání dekorováni cenami od MF Dnes. Klub HC Energie pak každého odmění i cenou od společnosti THUN – Karlovarský porcelán a společnosti Jan Becher - Karlovarská Becherovka. Hokejista, který bude během sezony nejčastěji oceněn jako nejlepší hráč utkání, bude na závěrečném Galavečeru extraligy vyhlášen nejlepším hokejistou sezony.

Vlastníte permanentku na novou sezónu? Užijte si výhod u našich partnerů!

Vlastnit permanentní vstupenku na extraligovou sezónu 2008/09 neznamená jen výhodné vstupné na všechna domácí utkání úřadujících vicemistrů v základní části. HC Energie pro Vás připravila celou řadu výhod a překvapení. Jednou z nich je i možnost výhodného nákupu zboží a služeb u našich partnerů. Než půjdete nakupovat, nezapomeňte se podívat na stále aktualizovaný a rozšiřovaný seznam firem, které Vám oproti předložení platné sezónní vstupenky nabídnou jedinečné ceny. Pak už jenom stačí vzít svou permanentku a vyrazit na nákupy!

Nově si můžete užít 10% slevu na veškerý sortiment v karlovarské pobočce klenotnictví PRIMOSSA.

AKTUÁLNÍ SEZNAM PARTNERŮ A PODMÍNKY

Související články