HC Energie Karlovy Vary

Skuhravý: Fanouškům patří dík za celou sezonu

Sezonu 2014/15 ukončili energetici tříbodovým ziskem nad jistým účastníkem baráže Slavií Praha. I díky herní pohodě z posledních zápasů dokázali otočit nepříznivý stav. „Jsme rádi, že jsme se s našimi fanoušky rozloučili výhrou. Celou sezonu byli fantastičtí,“ říká v našem rozhovoru jedna z výrazných osobností týmu útočník Václav Skuhravý.

Václave, sezona skončila. Jaké máte nejbližší plány?
Sezona sice skončila a v pondělí budeme odevzdávat výstroj, ale já si jí zřejmě ponechám. Chci chodit se starou gardou, dokud bude led. Příští týden chci jet někam na hory s rodinou a pokud mi vyjdou plány, tak bych rád zajel do Norska na ryby.

Ohledně příští sezony už přemýšlíte?
Je to stále čerstvé. Abych se přiznal, tak nevím. Budu přemýšlet na těch rybách (smích).

Vraťme se ke skupině play-out. Šest utkání, pět výher. Jste s bilancí spokojeni?
Spokojeni jsme, i když se nám nepovedl první zápas s Olomoucí. Svazovalo nám to ruce. Vedli jsme o dvě branky, pak jsme prohráli nájezdy, ale další zápasy jsme si pohlídali a dali si pozor. Stejně tak jako v neděli se Slavií. Možná jsme měli volnější ruce a zápasy jsme otáčeli ve svůj prospěch.

Prospělo výkonům mužstva, že v závěru už o nic nešlo, protože do baráže spadly Olomoc a Slavia?
Nesouhlasím, že o nic nešlo. V našem týmu bylo plno mladých kluků, a je důležité, aby se v těchto zápasech naučili pracovat a vyhrávat.

Co říci k poslednímu utkání se Slavií?
Prohrávali jsme o dvě branky a pak se nám to podařilo otočit dvěma šťastnými góly. To k hokeji patří. Jsme rádi, že jsme se výhrou rozloučili s fanoušky. Celou sezonu byli fantastičtí a za jejich trpělivost a podporu nejen doma, ale i venku jim patří velký dík.

Spekuluje se, zda utkání se Slavií nebylo pro Václava Skuhravého posledním v extralize?
To ještě nevím, ale asi ne.

Související články

Reportáž | ne 22.3.2015

Sezonu zakončil vítězný obrat