HC Energie Karlovy Vary

Spojte síly ve hře Generali PUK a dotáhněte Energii na vrchol!

Generali, hlavní partner Tipsport extraligy, přináší všem fanouškům možnost poměřit síly v jednoduché hře. Stačí si do telefonu stáhnout aplikaci Generali PUK, přihlásit se a začít hrát. A hrát můžete nejen za sebe, ale i za barvy HC Energie!

O co jde? Je to jednoduché. Cílem hry je dosáhnout co nejdelší série úspěšných hodů pukem do středového kruhu hokejového hřiště. Za přesnou trefu do středového kruhu získáváte jeden bod, za trefu do bodu pro vhazování pak body dva. Aby to nebylo zase tak moc jednoduché, budete si muset dávat pozor na projíždějící rolbu a zvukové vlny od fanoušků, které s vaším pukem mohou "zamávat". Při každém pokusu je tak třeba zvážit potřebný směr i sílu hodu!

Ve hře můžete hrát za náš klub! Stačí si na začátku vybrat komu fandíte a společně s dalšími fanoušky HC Energie Karlovy Vary usilovat o co nejlepší skóre! To uvidíte přehledně v žebříčku všech extraligových extraligových a prvoligových klubů. Dostanete Energii na vrchol?

Poměřovat síly ale můžete samozřejmě se všemi fanoušky a stát se tím nejlepším vůbec, další žebříček bude tvořen i na základě "klubové příslušnosti" – snadno tak zjistíte, jestli vy nebo někdo z vašich kamarádů není tím nejúspěšnějším mezi fandy Energie. A pokud by vám náhodou došly životy, stačí jen do hry pozvat vaše přátele a hrajete dál!

Aplikaci Generali PUK pro iOS a Android si můžete stáhnout na odkazech níže:

Stáhni aplikaci pro iOS
Stáhni aplikaci pro Android

Další informace na www.hokej.cz/generalipuk