HC Energie Karlovy Vary

Torcida ovládla hokejbalový turnaj fanoušků s hokejisty

Novinka v přípravě A-týmu sklidila u fanoušků obrovský úspěch. Turnaj, ve kterém se utkaly různé fanouškovské skupiny, mezi které se rozdělili energetici, přilákal na hokejbalové hřiště v Bohaticích veliké množství lidí. Po více jak dvou hodinách hry a hlavně zábavy se nakonec radovali z prvenství členové skupiny Torcida.

Celé odpoledne se neslo hlavně ve znamení zábavy, o výsledky šlo až ve druhé řadě. Hokejbalového turnaje se zúčastnily čtyři skupiny fanoušků – Fanclub, Fanatici ze Západu, Carslbad Ultras a Torcida K.V., v jejichž týmu se aktivně zapojily i dvě slečny. Mezi tyto čtyři celky se na začátku rozdělili hokejisté A-týmu, kterých dorazilo opravdu mnoho. Turnaj se odehrál stylem „každý s každým“ na 2x10 minut hrubého času, nad pravidly pak dohlížel v roli rozhodčího kustod a masér David Merc.

Jak fanoušci, tak i hokejisté si toto událost velice kvitovali. Šlo opravdu o neformální setkání, o čemž svědčilo i mnoho vtipných hlášek během hry, o které se starali především Václav Skuhravý a Vladimír Sičák. Poslední akcí během přípravy bude čtvrteční fotbalové utkání na zeleném pažitu v Dalovicích, kam jste všichni srdečně zváni.

Tabulka turnaje

Konečné pořadí

1. Torcida K.V.
2. Fanclub
3. Fanatici ze Západu
4. Carslbad Ultras

Skupiny fanoušků

Carlsbad Ultras - Facebook
Fanatici ze Západu - Facebook
Torcida K.V. - Facebook
Fanclub - Facebook|Oficiální stránky