Generální partnerHlavní partneři
Podpora mládeže

Tradiční české klenoty od společnosti PRIMOSSA pro permanentkáře s 10% slevou!

Tradiční české klenoty od společnosti PRIMOSSA pro permanentkáře s 10% slevou!

08.12.2008 | Karel Psohlavec

Vánoce jsou za dveřmi a je na čase začít vybírat pro své blízké překvapení pod vánoční stromek. Pro držitele permanentek připravil tradiční český výrobce šperků ve své karlovarské prodejně (Chebská 370, areál NC Fontána) 10% slevu na veškerý sortiment! Primossa je jedním z nejvýznamnějších výrobců šperků v České republice s dlouholetou tradicí od roku 1930. Již za československé první republiky existoval stejnojmenný šperkařský podnik, který se zasloužil o získání prestižního místa mezi obdobně zaměřenými výrobci klenotnického zboží.

Primossa vyrábí i dnes zlaté a stříbrné šperky a její jméno je rovněž spjato s výrobou snubních prstenů světové kvality a designů, jichž nabízí nejširší výběr v České republice. Zlaté šperky jsou vyráběny převážně ze 14Kt zlata, na přání zákazníka je však možné i použití zlatých slitin s odlišnou ryzostí. Součástí firemní kolekce jsou rovněž šperky s kameny, syntetickými i pravými. Snubní prsteny vyrábí Primossa nejen v klasickém jednobarevném provedení, ale také nabízí modely kombinované a bílozlaté. Specialitou společnosti Primossa pro náročnější zákazníky, je kolekce luxusních platinových snubních prstenů s brilianty.

Společnost Primossa provozuje také vlastní síť firemních klenotnictví po celé České republice a rovněž na Slovensku. Tato klenotnictví se nachází především v prestižních, nově vznikajících obchodně-zábavních centrech jako jsou Hypernova, Carrefour, Kaufland a další. Do budoucna Primossa plánuje další rozvoj v této oblasti.

Sídlo společnosti, stejně jako výrobní a vývojové středisko a velkoobchod, se nachází v Praze. Primossa má rovněž zastoupení na Slovensku, kde sídlí její dceřinná společnost Primossa s.r.o. Tato společnost má své sídlo v Bratislavě, kde provozuje vlastní velkoobchod a výrobu šperků a zajišťuje chod stále se rozšiřující obchodní sítě firemních klenotnictví na Slovensku.

Primossa se každoročně tradičně zúčastňuje tuzemských i zahraničních klenotnických veletrhů a výstav, kde představuje nejnovější modely šperků a snubních prstenů.