HC Energie Karlovy Vary

Týden hokeje přilákal na čtyři desítky malých hokejistů

Středeční odpoledne v KV Areně přineslo již tradiční náborovou akci projektu Pojď hrát hokej. V rámci akce Týden hokeje si čtyři desítky dětí vyzkoušely, jaké to je být malým hokejistou. Na malé zájemce o bruslení čekal pestrý program na ledě i mimo něj, postarali se o ně kromě zkušených trenérů i hráči našeho A-týmu.

Pětatřicet nových malých hokejových nadějí se objevilo během středečního odpoledne v karlovarské KV Areně, a to v rámci akce Týden hokeje projektu Pojď hrát hokej.

Po krátké prezenci před startem celé akce si rodiče s dětmi prohlédli šatny a zázemí KV Areny, a to včetně exkluzivní návštěvy kabiny A-týmu Během oblékání do hokejové výstroje, kterou většina z dětí měla na sobě vůbec poprvé, si mohli zájemci o vstup do našeho klubu prohlédnout krátké prezentační video. Využít mohli rovněž půjčovny bruslí. Pár slov nově příchozím věnoval také dlouholetý trenér karlovarských juniorů a reprezentační kouč Václav Eismann.

Na ledě už se malých ratolestí ujali mládežničtí trenéři HC Energie, ale také hráči A-týmu v čele s kapitánem Tomášem Vondráčkem. Mimo něj malým dětem radili také obránci Tomáš Havlín, Martin Weinhold, Martin Rohan, Ondřej Dlapa a Michal Plutnar. Poslední dva jmenovaní se na ledě věnovali i svým dětem.

Na malé hokejisty čekalo na ledě několik zábavných disciplín, k vidění byl ale i ukázkový trénink kategorie U9. Na všechny zúčastněné tak čekala víc než hodina hokejové zábavy. Na závěr akce pak na všechny zúčastněné čekalo další překvapení v podobě autogramiády zúčastněných hráčů A-týmu.

Fotogalerie