HC Energie Karlovy Vary

Užijte si finále i s doprovodným programem!

Finálové boje jsou po roce opět v Karlových Varech a vedle mimořádného sportovního zážitku se ve volných chvilkách můžete pobavit i doprovodným programem. Už tradičně se můžete do bojovné nálady nažhavit u promotýmu Hitrádia Dragon. V řadě soutěží si přímo na ledové ploše budete moci zasoutěžit o ceny od společností Budějovický Budvar, Hollandia či Music Agency Vlny. Celým finále Vás provedou i BudvarBaby.

Navrhněte masku pro Lukáše Mensatora, získejte permanentku do nové arény a pomozte potřebným!

Fascinují Vás hokejoví brankaři a jejich masky a máte i trochu výtvarného nadání? Tak právě pro Vás máme neopakovatelnou příležitost. Navrhněte nový design pro masku Lukáše Mensatora! Reprezentační brankař vybere z Vašich návrhů ten nejpovedenější a ve "Vaší" masce odchytá celý následující extraligový ročník! Po sezoně bude přilba vydražena a výtěžek dán na dobročinné účely. Autor nejlepšího návrhu se může navíc těšit i na permanentku do nové arény a dres podepsaný všemi hráči HC Energie! "Rád bych měl novou masku vyvedenou v klubových barvách a pěkné by byly i nějaké další karlovarské motivy. Moc se těším na Vaše nápady," vzkazuje fanouškům Lukáš Mensator. Technické podrobnosti naleznete uvnitř článku.

Hollandia - Vaše přestávka plná zdraví

O přestávkách obou úvodních finálových duelů se můžete těšit na fanouškovské souboje v soutěžích o ceny od karlovarského producenta mléčných výrobků, společnosti Hollandia.

Zahrajte si s agenturou VLNY o vstupenky na výjimečné kulturní akce

Na oba finálové souboje jsou již připraveny i ceny od MUSIC AGENCY VLNY. Když budete mít trochu štěstí, můžete si vysoutěžit vstupenky na kulturní události začínající sezony v loketském amfiteátru.

Souboj fanoušků s Budějovickým Budvarem

O první přestávce sobotního utkání dojde na ledové ploše k velkému souboji fanoušků. V soutěži s Budějovickým Budvarem se proti sobě postaví týmy energetiků a slávistů ve stylové soutěži o chutnou odměnu od Budějovického Budvaru.

Fotosoutěž: S Energií v srdci. Užijte si příjemnou masáž a lahodnou večeři!

V loňském play off jste naší redakční emailovou schránku zahrnuli obrovskou spoustou fotografií z Vašich cest za hokejovou Energií. A protože i letos se zatím zelená karlovarská lavina valí vyřazovacími boji velmi nadějně, velmi rádi opět ve fotogalerii zveřejníme Vaše společné snímky s hráči, pohledy do fanouškovského kotle nebo prostě všechny fotky, na kterých hraje hlavní roli hokej v zelenobílém podání. A protože takové fandění je věc pořádně namáhavá, máme pro tři vylosované fotografy připravenou příjemnou odměnu – relaxační masáž v Hotelu Garni Palatin na Mlýnské kolonádě a poukaz na 500 korun v romantické restauraci od mediálního partnera soutěže Týdeníku Žurnál! Fotografie můžete posílat na e-mail foto@hokejkv.cz. Těšíme se na Vaše příspěvky. Galerie došlých fotografií

Nezapomeňte si vyzvednout svou PLAY OFF MANII

Po loňském premiérovém a úspěšném čísle navazujeme i letos se speciálním bulletinem vydaným u příležitosti karlovarské účasti v play off. Na pokladnách si můžete zcela zdarma vyzvednout svůj výtisk Play off Manie, která Vás provede systémem vyřazovacích bojů, v několika rozhovorech s klíčovými postavami klubu Vám přiblíží náladu v týmu a nezapomněli jsme ani na karlovarskou hokejovou mládež.

Hokejová Tipovačka Hitrádia Dragon pokračuje i v play off

Rovněž v play off pro Vás HC Energie a Hitrádio Dragon připravily tipovačku na přesný výsledek každého utkání. Pro vyřazovací boje pro Vás máme nachystáno několik novinek. Předně můžete u promotýmu Hitrádia Dragon tipovat i před zápasy hranými na stadionech soupeřů - tradiční červený transit bude totiž přítomen skutečně všude! A vylepšené jsou také ceny. Vítěz každého domácího kola získá vstupneky na následující zápas HC Energie na vlastním stadionu. Nejlepší tipéři celého play off se pak mohou těšit na podepsaný dres HC Energie a účast na slavnostním zakončení sezony s celým týmem! Připraveny jsou i další pěkné ceny sportovní značky Reebok a videohra NHL od klubu HC Energie. Proto neváhejte a tipujte u promotýmu Hitrádia Dragon.

Zelená linka do kabiny energetiků

Chcete povzbudit hráče HC Energie v jejich boji s litvínovskými hokejisty? Máte na srdci nějaký bojovný vzkaz, důležitou radu nebo jen chcete vyjádřit obdiv svému oblíbenému hráči? Máte jedinečnou možnost! Prostřednictví tradiční rubriky "ZELENÁ LINKA" můžete poslat prostřednictvím oficiálního klubového webu svůj vzkaz přímo do kabiny! Hráči HC Energie se těší na
Vaše příspěvky!


Zelená lavina se společností BALONSERVIS

V loňském play off zafungovalo karlovarské zelenobílé peklo parádně - energetici se protlačili až do sedmého finálového boje. A když se ke všemu přidaly ještě tisícovky balonků od společnosti BALONSERVIS, byla atmosféra v hledišti doslova elektrizující. Nyní před fanoušky i hokejisty stojí nová výzva. Litvínov bude po roce opět mimořádně silným soupeřem. Nebojte se proto vyndat ze svého šatníku oblečení v klubových barvách. Vytvořit tu pravou zelenobílou lavinu Vám opět pomůže společnost BALONSERVIS, která na třetí i čtvrtý zápas čtvrtfinálové série dodá spousty nafukovacích balonků v klubových barvách! Balonky si můžete zdarma vyzvednout u promo teamu Hitrádia Dragon, přímo ve fanklubu a na dalších místech na zimním stadionu.

Doporučení: Prosíme všechny fanoušky, aby během utkání nevhazovali balonky ani jiné předměty na ledovou plochu.

Ve válečných barvách s Hitrádiem Dragon

Před každým utkáním na Vás bude čekat u hlavního vchodu promotým Hitrádia Dragon. Vedle hlasité hudby Vás do té pravé bojovné nálady pomohou dostat i tradiční barvičky, kterými Vám slečny z promotýmu dle libosti vyzdobí obliče.

Zapojte se do FOTOSOUTĚŽE a vyhrajte krásné ceny!

Domácí hokejová sezóna vstupuje do své druhé, rozhodující části, která může být pro řadu fanoušků ještě zajímavější než dřív. Ani po Česká pojišťovna play off si hokejoví fanoušci neodpočinou, následují totiž České hokejové hry v Liberci a pak zejména Mistrovství světa ve Švýcarsku. Po celou tuto dobu se budou moci fanoušci hokeje zúčastnit hokejové fotosoutěže, kterou otevírá opět po roce BPA sport marketing a.s. – marketingový partner českého hokeje.

Na stadionu Vás přivítají BudvarBaby

Unikátní road show BudvarBaby navštíví opět Karlovy Vary a vydrží po celé finále! Těsně před každým finálovým utkáním se Slavií se proto můžete těšit na taneční vystoupení 14 sličných děvčat.

Související články

A team HC Energie | čt 2.4.2009

Na finále je VYPRODÁNO!