HC Energie Karlovy Vary

Volte Sympaťáka O2 extraligy! Energii reprezentuje Libor Ustrnul

Hokejová veřejnost si potřetí zvolí nejsympatičtějšího hokejistu domácí nejvyšší soutěže. Třetí ročník ankety Sympaťák 02 extraligy, kterou opět vyhlašuje společnost BPA sport marketing a.s., už zná jména všech čtrnácti finalistů. Z každého klubu vybrali fanoušci stejně jako v předchozích dvou letech svého zástupce, jenž bude mít šanci na celkové vítězství. Za karlovarské barvy jste do boje vyslali urostlého obránce Libora Ustrnula.

Cílem ankety je zvolit hráče, který je nejen pohledný, ale také má dobré vystupování na ledě i mimo led na veřejnosti. Rozhodující jsou tedy kromě milého úsměvu, především vlastnosti a celková osobnost hráče, nikoliv jeho statistiky. Zároveň chce anketa více přiblížit hokej dívkám a ženám, které dosud O2 extralize nevěnovaly patřičnou pozornost. Na letošní volbě Sympaťáka O2 extraligy se oproti minulému ročníku mnohé nezměnilo. V prvním kole nominovali fanoušci jednoho hráče, termín uzávěrky byl 19. října. Ze čtrnácti finalistů pak vzejde celkový vítěz, jehož určí hlasování od 15. listopadu 2007 do 31. ledna 2008 včetně. U karlovarských fanoušků suverénně zvítězil obránce Libor Ustrnul (Výsledky klubového hlasování).

Možnost hlasovat pro svého oblíbence můžete opět na webových stránkách www.hokej.cz/sympatak. Na těchto stránkách bude potřeba se zaregistrovat a počet hlasů bude omezen. Ti, co svoji kvótu vyčerpají, nebo nemají snadný přístup k internetu, se budou moci do hlasování zapojit nově také prostřednictvím SMS. Jejich počet nebude nikterak omezen. V případě SMS hlasování bude třeba zaslat SMS ve tvaru SYMPATAKmezeraPRIJMENIHRACE (např. SYMPATAK PRIKRYL) na číslo 900 11 04. Cena jedné SMS je 4 Kč včetně DPH, technicky zajišťuje ATS.

Z účastníků, kteří se řádně zaregistrují na výše uvedené webové adrese (tedy netýká se účastníků, kteří zašlou pouze SMS), se bude losovat výherce, který získá účast na slavnostním galavečeru 22. dubna 2008 v rámci pořadu Hokejista sezony O2 extraligy, kde předá největšímu Sympaťákovi cenu a zároveň získá možnost s ním zajít na oběd či večeři. V předchozích dvou sezonách ovládli hlasování hokejisté pardubického Moelleru. V premiérovém ročníku ankety zvítězil brankář Ján Lašák, kterého o rok později napodobil jeho týmový kolega a kapitán východočeského týmu Miroslav Hlinka.

Veškeré informace o anketě včetně soutěžního řádu naleznete na www.hokej.cz/sympatak. Zde naleznete také historii ankety, fotogalerii a rozhovory se všemi finalisty.

Nominace na 3. ročník ankety Sympaťák O2 extraligy 2007/2008


Klub           Jméno hráče
Bílí Tygři Liberec    Jan Plodek
HC Energie Karlovy Vary  Libor Ustrnul
HC GEUS OKNA Kladno    Martin Procházka
HC Lasselsberger Plzeň  Roman Málek
HC Litvínov        Jiří Šlégr
HC Moeller Pardubice   Tomáš Rolinek
HC Mountfield       Milan Toman
HC Oceláři Třinec     Martin Vojtek
HC Slavia Praha      Radek Duda
HC Slovan Ústečtí Lvi   Petr Přikryl
HC Sparta Praha      Tomáš Duba
HC Vítkovice Steel    Viktor Ujčík
HC Znojemští Orli     Richard Jareš
RI OKNA Zlín       Pavel Kubiš