HC Energie Karlovy Vary

Junioři načali trip prohrou s Lokem

MHL: Loko Jaroslavl - HC Energie 2:1 (0:0, 1:1, 1:0)
Karlovarští junioři dnes zahájili svůj další trip po kluzištích soupěřů, ale nebyl to start vítězný, když podlehli na ledě Jaroslavle v poměru 1:2. Jedinou branku energetiků zaznamenal Ondřej Šafář (na snímku). Odveta se silným soupeřem je na programu již zítra, začátek utkání je ve 12:00.
MHL, 35. kolo, pá 12.12.2014
Jaroslavl
Karlovy Vary
2:1
0:0, 1:1, 1:0
Branky a nahrávky: 30. Ryžkov (Polunin), 52. Iljenko (Jelesin) – 35. Šafář (Škop). Rozhodčí: Lavrentěv, Andrijanov – Chartin, Baryšev. Vyloučení: 2:6. Bez využití. Diváci: 280. Střely na branku: 30:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Jaroslavl: Kudašev – Jelesin, Cvetkov, Chisamutdinov, Manuchov, Averin, Turčaninov, Gromov – Kulagin, Kajumov, Alexejev, Kononov, Děnisenko, Iljenko, Jurtajkin, Čvančikov, Krikuněnko, Kolonistov, Ryžkov, Kudrjavcev, Polunin
Karlovy Vary: Fučík – Vaněk, Dvořák, Šafář, Röthlisberger, Michálek, Šimek, Běhal, Kečkeš – Osmík, Beránek, Gríger, Táborský, Orság, Harkabus, J. Vrána, Gorčík, Škop, Hroch, Zadražil, Rubeš

Ohlasy trenérů

Tomáš Mariška (HC Energie Karlovy Vary): V dnešním zápase byl rozhodující náš horší pohyb a nasazení v porovnání se soupeřem. Máme sice za sebou velmi složitou a náročnou cestu, ale přestavujeme si od našich hráčů mnohem větší touhu po vítězství a práci než tomu ve většině případů bylo dnes. Sice jsme nakonec prohráli nešťastnou tečovanou střelou od modré čáry, ale většina našich hráčů si musí uvědomit, že za ně nikdo jejich práci na ledě neudělá a žádný soupeř (natož jedno z nejlepších mužstev soutěže) se neporazí sám. Musíme se více tlačit do brány a nehrát na krásu, vrátit se k dobré týmové práci a dělat na ledě to, co si říkáme. Pouze pak budeme zase úspěšní.

Související články